sevgilim benden ayrılıp olgun bir adamla çıkmaya başladı

Soru

merhaba, benim sevgilimle 1 yıllık ilişkim vardı ve sonunda sevgilim benden ayrıldı. aslında tam olarak sevgili değildik. daha çok cinsel birliktelik gibi bir ilişki yaşıyorduk. en son işte seninle mutlu değilim yanlış anlama sürekli eksik kalıyorum tam doyuma ulaşamıyorum dedi. ne yapmam lazım senin istediğin gibi yapayım falan dedim ama başka birinin olduğunu söyledi. onunla çok mükemmel bir deneyim yaşamış bu sebeple de onunla devam etmek istediğini söyledi. penisimde 18 cm, performansımda çok iyi, bir sürü şey yaptım onu mutlu etmek için, istediği her pozisyonu da yaptım ama ne eksik anlamıyorum. diğer adam 41 yaşındaymış, ben 20, nasıl daha iyi olabilir ki, üstelik adamın penisi küçükmüş öyle diyor, senden çok çok daha iyi diyor. kadınların cinsellikte beklentisi ne anlamadım ? benden daha yaşlı biri nasıl daha iyi olabilir ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  sanki bana daha çok parayla ilgilidir gibi geldi 🙂

 2. 4

  çünkü bu olayın penis boyuyla alakası yok ya demeki yeterli değilmişsin yada ten uyumunuz yokmuş veya sorun onda bunu bilemyz en iyi unut gelip geçici insanlardan biriymiş sizin ilişki sevgililik değil fucbodylik bir ilişkiymiş ztn sorun etme ama birşey daha dicem yazının sonunda aklıma geldi bence sorun sende olabilir çünkü sende daha yaşlı birisinin bulması bu işi daha iyi yapabilen ustalaşmış birisi bulması demek belki ilişki süreniz kısaydı veya orgasm olmuyorda olabilir yada ön sevişmeye önem vermiyordun

 3. 4

  bu noktada @licifer doğru söylüyor, olayın penisle boyu çapıyla alakası yok, düşünce sisteminde sıkıntı var. çünkü çoğu erkek büyük penise sahip olunca her şeyin üstünde olacağını kadını zevkten uçuracağını, kadınalrında aşkım en büyük boğa yılanı sende bayılıyorum bitiyorum sana süpersin diyeceklerini falan hayal ediyorlar ama hiçte öyle olmuyor. işte bu kafa ile ancak bu kadar gidebiliyorlar sonra bir anda ortada kalıyorlar. demek ki ciddi bir şekilde eksik var. sadece sok-çıkar performans olarak değerlendirme. gençlerin hatası cinselliği spor gibi fiziksel aktivite yapmak sanıyorlar, olayın tensel ve duygusal boyutunu da hesaba katıp buna göre değerlendirme yapmanız lazım. kızın her dediğini yaptım yaladım emdim gömdüm niye olmadı diye düşün dur sonra. muhtemelen olgun dediğin adamım belirli bir deneyimi var, penisi küçük olsada yaşlı olsada belki doğru düzgün yapamasada kadın ruhuna ve bedeninine hitap etmeyi iyi biliyor ki sizden çok önde.

 4. 2

  olgun erkekler genellikle ‘o yollardan’ çoktan geçmiş, yorulmuş ve stabil bir hayat kurma arzusunda olduklarından, kadınlar için daha makbul olabiliyorlar. sadece cinsel performans değil buda bir kriter olarak göz önüne alınabilir.

 5. 3

  bence onu daha yakışıklı buldu hele bir de zenginse. ayrılmanız daha iyi olmuş.

Bir cevap bırakın