düzenli cinsel hayat için karımla ilişki sıklığı

Soru

yaşım 42, eşimin 39. haftada 2 kere seks yapıyoruz, daha fazlasını eşim istemiyor, beni sinir etme 2 kere yeter şeyin kestirme bak rahat dur diyor. illa kabul etmiyor, 3 olsa 4 olsa ne olur sanki. illa inat yapıyor istemiyorum diyor ne kadar yanaşsam onu azdırmaya çalışsam da rahat dur beni kendinsen soğutuyorsun, bak iyice nefret gelecek hiç yapmak istemiyorum sonra diyor. haftada 2 kere seks yapmak yeterli abartma istersen diyor. gerçekten kadınlar için sadece 2 kere yapmak yetiyor mı ?

Cevaplar ( 4 )

  1. kadın haklı bence çok zorlama bıktırma, haftada 2 kere az değil bunu yapıyor ya ona şükret. yoksa günümüzde bunu bulamayan çok erkek var. 2 gayet yeterli bir sayı.

  2. haftada 2 kere seks yapmak aslında oldukça normal bir rutin, herkesin yaptığını belirttiği bir rutin. en azından çalışmalar bunu gösteriyor. 1 ila 3 arasında değişiyor, ama çoğunluk 2 defa da toplanmış. istekleriniz fazla olabilir bu gayet normal herkes aynı değil, eğer eşiniz istemiyorsa bir oyuncak alıp mastürbasyon yapabilirsiniz belki. tabii bunu onunla da konuşmakta fayda var, hatta mastürbasyonu o yapsa daha iyi olur. zaten 5-10 dakikasını alır. ama iğreti de gelebilir o yüzden bu konuları partnerinle konuşmanda fayda var 🙂 ama 3 kere yapmakta da sakınca yok, 4-5 belki fazla gelebilir ama.

  3. yaşınızı dikkate alınca haftada 2 çok çok iyi buun kıymetini bilin kadını bıktırmaya çalışmayın. sürekli istemek yerine en azından bu iki seferi iyi değerlendirin yani zamanınızı verimli kullanın. öyle kısacık hemen bitirmeyin, uzun sürdürürseniz hem siz hem de eşiniz daha iyi tatmin olursunuz. bu sayede doyurucu seks yaşarsanız tekrar tekrar istemezsiniz.

  4. evet yaşınıza göre gayet normal ama siz eşinizin istemediği bir şeyi yapmaya devam ediyorsanız veya istemediği halde eşinizi ikna etmek için zorluyorsanız bu sizin ilişkinizi etkileyebilir bence siz eşinize daha fazla vakit ayırın daha çok zaman geçirin ilgilenin sadece seks için yaklaşırsanız kendinizden nefret ettirirsiniz kadınları seks objesi olarak görmeyin lütfen

Bir cevap bırakın