sekste kullanılacak fantazi kıyafetlerini kim seçmeli

Soru

çok uzatmadan açıklamak istiyorum genelde fantazi öncesinde kıyafet konusunda anlaşmazlık yaşıyoruz, olur bu olmaz, onu giyersen çıkarmak zor, bu hiç zevk vermiyor güzel değil, bunu yıkamak zor, bu terletiyor, yok bunu giy ama pulları dökülüyor aramızda bir hesaplaşma oluyor. sen bana bırak giyecek olan benim rahat ettiğim bir şeyler giyer gelirim diyorum, yok bak sen beni dinle şunu giy bunu giy diye akıl veriyor 🙂 cidden bu konuyu merak ediyorum seçim kime göre olmalı ?

yanıtlandı
1 hafta8 Cevap243 defa okundu
  • 2

Cevaplar ( 8 )

  1. Birgün sen diğer gün o seçsin. Böylece herkesin istediği olur

  2. bu durumu takıntı haline getirmişsiniz, size heyecan vereceğine aksine olumsuz etki yapıp stres yaşamanıza sebep oluyor. kıyafeti kadın seçer, kadın giyinir hazırlanır süslenir, erkeğe kur yapar, bir nevi hediye gibi kendini erkeğine sunar kural budur. erkeğin ise yapabileceği varsa beğendiği bir kıyafet onu satın alıp kadınına süpriz yapar. giyip giymemek kadının tercihi, jest yapar giyebilir de, hiç sevmedim deyip giymeyebilir de. erkek tavsiyede bulunabilir istek yapabilir ama yine son seçim kadınındır ister giyer ister giymez.

  3. kıyafet işi kadında, öyle emri vaki şunu giy bunu giy olmaz. kadın seçer giyer sonuçta kendi bedeni kendi tercihleri. bu arda adama söyle seninle çok tartışmasın kıymetini bilsin sonra ortada kalırsa çok ağlar.

  4. kıyafet benim kırmızı çizgimdir, 😠 seçimi kimseye bırakmam ben ne giyersem adam beğenmek zorunda, beğenmiyorsa onun bileceği şey, gider heyecanı başka kızlarda arar.

  5. Bence Sexte tamamen çıplak olunmalı. Kıyafetler tenlerin etkileşimini önlüyor 😁

  6. Beraber seçilebilir ya da hediye olarak verilebilir. Belki kullanmak istemezsiniz olabilir.

  7. sizin kıyafet konusunda zevkleriniz uyuşmuyor. bence bu konuda sen eşine hediye al eşinde sana alsın çünkü ikinizde birbirinizi nasıl hayal ediyorsanız o kıyafetle görmek istersiniz …

Bir cevap bırakın