gerdek gecesi giyim fantazi kıyafetler olur mu

Soru

slmlar, nişanlıyım ve temmuz sonu düğünüm var. şimdi benim merak ettiğim gerdek gecesi giyim fark eder mi ? bir arkadaşım sade şeyler giy dedi. ben daha çok fantezi kıyafetler düşündüm. sonuçta ilk gecem çok heyecanlı olsun istiyorum. hatta eşim görünce delirsin falan. ayrıca kıyafet tutkunuyum, sizce erotik iç giyim fantazi kıyafet gibi şeyler ilk gece için uygun olur mu ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 0

    bana sorarsan biraz yenilikçi olur, kötü bir fikir mi, hayır değil aksine gayet hoş olur. ancak ilk gece kanama olursa bu kıyafetlerde leş olur diye pek çok kişi tercih etmiyor. üstelik evleniyorsunuz, sadece ilk değil sonra ki binlerce gece sizin olacak niye her şeyi tek geceye kurduniz ki. güzel erotik sade bir kıyafet seçin, sonra ki gecelerde daha hayal ettiğiniz fantastik şeyleri o zaman uygularsınız. hem zaten ilk gece adam heyecanlı olacak, sen heyecanlı olacaksın, yorgun olacaksınız falan derken koyafet detayı fark edilmeyecek. muhtemelende bu yüzden çok fazla fantazi kıyafet tercih edilmiyor.

  2. 0

    buradan alacağın tavsiyeler pek işini yaramaz gibi. tek yapman gereken vücudunun maksimum seksiligini öne çıkaracak ürünler seçmen gerekir. her kadinin fiziki durumu birbirinden farklı, sevdigi adamın beklentileri ve hayalleri farklı. bunu buradan belirlemek oldukça güç.bu senin işin. ama ben olsam ilk gece için beyaz renkteki ürünleri tercih ederdim. beyaz saflığı ve temizliği lanse eder. ilki olacağın ve kendini sevdiğin adama hediye edeceğin için çok hanzo birisi değilse bu kendisi için bir anlam ifade edebilir.

  3. 1

    ne istersen onu giy ama zaten arkadaşlar açıklamış, giydiğin pek çok şey rahat ve uygun olmayabilir. sonuçta evlilik tek geceden ibaret değil, bence daha rahat zamanlarda farklı şeyler denersiniz, enerjinizi ilk geceden harcamayın. şimdiden mutluluklar.

Bir cevap bırakın