erkek erkeğin içine boşalırsa sorun varmı

Soru

herkese merhaba, ben hemcinsime ilgi duyan biriyim. erkek sevgilim var, başkası ile ilişkim yok. sevgilimin de aynı şekilde bir başkası ile ilişkisi yok. sadece bir birimize aitiz.  ikimizde ap eğilimliyiz bu şekilde ilişki yaşıyoruz. burada travesti ile ilgili bir soruyu okuyunca aklıma takıldı, aynı durum ve riskler bizim içinde geçerli midir ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  asıl mesele tek eşli olmak, birden fazla partnerle birlikte olup hastalıkları taşıma riski oldukça yüksek olur. bunun dışında zaten anal seks yapısı gereği bildiğiniz gibi sağlık yönünden her türlü sakıncalı. kadın ekek olsun, hetero olsun, gay olsun, bisex olsun fark etmiyor bakteriyel yönden riskleri var. boşalam sırasında sperm kanalları açılır ve meni dışarıya fışkırtılır bu işlem bitince kanalda bir miktar meni kalintısı olur. meni içindeki proteinler ve su bakterilerin yaşaması için elverişli ortamdır. işte tam bu sırada anüsten bağırsaktan bulaşan bkateriler penisten sperm yollarına bulaşıp buraya yerleşir iltihap yapabilir.

 2. 2

  merhaba, cinsel tercihten öteye tek eşli bir tercihte bulunmak, tek bir partnerle cinsel hayatınıza devam etmek sağlık açısından önemlidir. farklı partnerlerle yaşayacağınız ilişkilerde yüksek oranda hastalık kapma riski vardır. ayrıca hastalık kaptığınızı fark etmeden taşıyıcı olup başka bireylere de bulaştırabilirsiniz. anal seks sırasında penis aşırı bakteriyel bir ortama temas ettiği için buradan vücudunuza farklı bakteri türleri yerleşip rahatsızlıklara sebep olması yüksek bir ihtimaldir. bu sebeple anal bile olsa prezervatif kullanmak elzemdir. mantar, cilt deri hastalıkları, döküntü, sivilcelenme, deride çatlaklara sebep olan kuruma gibi farklı tipte enfeksiyonlara maruz kalabilirsiniz.

 3. 3

  ayy hangi devirde yaşıyorsunuz, prezervetif diye birşey icad edileli 150 yıl oldu. ilk kondom 1855-1860 lı yıllarda kauçuktan üretildi, günümüzde hem ucuz hemde çok kullanışlı.

 4. 1

  yani bize oyuncakları bile kullanırken kesinlikle prezervatif takıyoruz. sağlık hijyen önemli bunu atlamayın. öyle zevkli diye gelişine tedbir almadan dalmayın, olmadık yere dizanteri gibi bakteriyel enfeksiyonlar kapmayın.

 5. 5

  korunarak yaptıgında hem ıcın rahat oluyor hem guvenlı oldugu ıcın daha cok zevk alıyorsun bu durumdan

  • 4

   ama kondomla hiç zevkli olmaz ki bence ben olsam ilk kez pasif olacağım için takmanı istemezdım tam olarak yaşamak için o anı her detayı yaşamak isterdim

 6. 2

  ama kondom la hiç zevkli olmaz ki bence ben olsam ilk kez pasif olacağım için takma ni istemez dim tam olarak yaşamak için o anı her detayı yaşamak isterdim

  • 2

   aynen haklısın. kondom aradaki aşkı öldürür. için e girmek be tohumlarini içe akitmak çok daha zevkli. 😛

Bir cevap bırakın