spermin içinden küçük kıl yumağı gibi bir şey gelmesi

Soru

Merhaba kondomsuz ilişkiye girdim. O günden beri yaklaşık 1 aydır her mast sonunda spermimden kıl gibi şeyler çıkıyor. Başına böyle bir şey gelen var mı? Araştırdım hiçbir şey bulamadım ?

Cevaplar ( 6 )

  1. sizin durum doktorluk bende hiç öyle bir duırumla karşılaşmadım. sperm enzimlerinde proteinlerinde bir tür bozulma belliki. ama nedeni sebebini tahlille öğrenebilrisiniz. bide rengi gri sarı yada yeşilimsi gibi hörünüyorsa belki mantar belki aids olma ihtimalide varmış. en iyisi siz doktora gidinde kafanız rahat olsun.

  2. Yeşil sarı vs herhangi bir akıntı yok şükür sadece meniden kıl tarzı bişey geliyor doktora randevu aldım hayırlısı

  3. merhaba, bu noktada gerçekten test yaptırmak gerekli, yoksa bir birine benzeyen onlarca şikayet olabiliyor. tarifle yada görselle bir yere varılamadığı gibi bazen de aksine olumsuz bir durum varken yok bir şey, her şey normal gibi bir yönlendirme olabiliyor ve tedavi için geç kalınabiliyor. randevu almış olmanız en iyi hareket olmuş. diliyoruz ki bir şey yoktur, geçmiş olsun.

  4. kardeşim aynı sorun bende de var. prostatit rahatsızlığım var. candida mantarının sebep olduğumu söyleyenler mevcut. ama net bir bilgi yok. bir gelişme olursa beni de bilgilendirir misin?

  5. dostum bende de yaşandı aynı sorun 1 hafta önce mast yaparken sağ böbreğim ağrıyordu o durum geçti çok şükür falat spermimde kıl yumağına benzer uzun bi siyah tüy çıkıyor, doktor ne dedi bilgilendirebilir misin?

Bir cevap bırakın