ilk defa kız arkadaşıma vajinayı nasıl yalamalıyım

Soru

cinsel konularda acemiyim daha önce hiç deneyimim olmadı bu sebeple bilgim yok. bazen sevgilim bana oral yapıyor, bende seninkisini yalayayım dedim sevgilim istersen sadece yalayabilirsin elle dokunmak başka bir şey yapmak yok dedi. pornolarda izledim çok değişik yalıyorlar dilimi içine sokmamam gerekiyor değilmi, kızlığına zarar gelmesin. üstünde neresini yalarsam zevk alır. birde öncesinde sevgilimin yıkamasımı lazım hastalık bulaşmasın diye ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 10

  nasıl bir cinsel hayatınız var anlamadım ki, yalamyada gerk yok, artık metaverse diye bişi çıkacakmış, hiç yalamadn yalıyormuş gibi olcakmış. siz en iyisi onu çıksın diye bekleyin. buda sorulurmu bir bayan olarak ben uttandım yaa…

  • 5

   Hahahaha Hangi devirde yaşıyor bu gençlik anlamıyorum doğrusu Omoyla citilesin yoksa pis olur :))

 2. 9

  vajina yalatmak bayanların hoşuna gidiyor fakat senin hoşuna gider mi bilmiyorum:):) temizlik hijyen öenmli

 3. 4

  Maraşlı dondurma yalar gibi yalayacaksın anlatılmaz yaşanır arkadaş akışına bırak

 4. 8

  bilecek bişi yok kavayı bacak arasına gömüp yumuluyorsun yiyip ilk bitiren kazanır yarışmasındaki gibi ağzını burnunu soka soka şapır şupur emip yalayıp parlatıyorsun nerelere dil atınca kız huylanıyorsa oralara daha çok dalıyosun olay bu genelde üçgenin üst birleşim noktası en hassas yer hijyeni anlatamya gerek yok zaten belli temizlik önemli hadi kolay gelsin.

 5. 4

  merhaba, oral seks genellikle cinsel eyleme geçemeyen bireylerin ilk başta tercih ettikleri bir tatmin türü. ancak sağlık riskleri hayli fazla olduğu için tercih edilmemelidir. fantazi açısından bakınca epey heyecan veriyor olabilir ama bu heyecan sonunda hiçte iyi olmayan durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. vücudun her bölgesinde oldukları yerde zararsız olan farklı bakteri türleri vardır, bunlar insanın yapısı gereği işlevsel fonksiyonlar üstlenirler. yani bir imkanı olsa bu bakterileri vücuttan çıkarsa sıfırlasak insan yaşayamaz ölür. ancak yerinde bölgesinde iyi faydalı olan bu bakteriler başka yere taşınır bulaştırılırsa buradaki diğer koloniye ait bakterileri öldürebilir buralarda farklı rahatsızlıklara sebep olabilirler. penis yada vajinal çevrede olan bakteri ağıza ve sindirim sistemine girerse oralarda aft, siğil, yara, doku çatlakları, uçuk, mantar gibi farklı rahatsızlıklar yapabilir. bu sadece basit bir örnek daha onlarca olası ihtimal yazılıp detaylandırılabilir ancak sözün özü bu tür fantazilerden olabildiğince kaçınmak.

 6. 9

  bence bu fırsatı kaçırma kızrakadaşının vajinasını yalamakla kızlığı bozulmaz her türlü zevke açık olun

Bir cevap bırakın