kadının ne fantazisi olduğunu nasıl anlarız

Soru

partnerimle 3 aydır ilişki sürdürüyoruz. isteklerini söyleme konusunda biraz utangaç, benim bulmamı uygulamamı bekliyor. tabi bende her zaman ne düşündüğünü ne beklediğini anlayamıyorum keşfedene kadar tatsız tuzsuz bir deneyim yaşayabiliyoruz. bu gibi durumlarda kadının ne fantezisi var ne istiyor ne hayal ediyor anlamamızı sağlayacak püf noktaları var mıdır. bunları sorularla mı anlamaya çalışmak lazım yoksa akla gelen fanteziyi deneyip beğendiği şeylere mi odaklanmak lazım. tabi haklısınız soru bile karmaşık, bir fikir çıkmazsa anlayışla karşılarım.

Cevaplar ( 4 )

 1. 6

  kadın gizemli kutu gibidir, kendisi açılmadan söylemeden içinde ne sürprizler saklıyor bilemezsin. demek ki doğru notayı bulamiyorsunuz tatlı söz kadını dile getirir, eğer guvenirse sana açılır duygularını söyler, başaramazsan yıllarca birlikte yaşarsın ne renk sevdiğini bile öğrenemezsin. o sebeple iletişim ve empati ile bu işi senin kendin çözmem kesfetmen lazım. kolay gelsin.

 2. 6

  hocam, sübliminal teknik deneyeceksin. mesela nasıl diyim bir videoda veya hafif bel altı konulu birşeylerde tepkisi ölçerek heyecan, irkilme v. s ufak bir nabız yoklama. ama sakın ya yanlışlıkla atmışım deme, yanlış olduğunu düşünmedim dikkat ederim gibisine yap. öteki türlü yoklama çekiyor gibi olursun. demek istediğim kişinin müzik zevkinden veya hoşlandığı bazı günlük şeylerden, bazı çıkarımlar yapabildiğin gibi bundada öyle yapmaya çalış.

 3. 4

  öncelikle değişik, iyi ve yoruma açık bir soru. önce yorum yapan iki arkadaşın dediği gibi nabız yoklayın. daha sonra ön sevişmeyi biraz daha uzatın. en sonunda açık açık nelerden tahrik olduğunu sorun. sormaktan çekinmeyin çünkü bu ikinizin hayatı. ileride evlenirseniz ruhunun ince noktalarını bildiğiniz için daha zevkli ve pratik seksler gerçekleştirebilirsiniz.

 4. 4

  bununla alakalı kıza kamasutra pozisyonları olan bir katalog gösterdiniz mi :p

Bir cevap bırakın