seks makinası olan varsa ellinde satılık alabilirim

Soru

İnternetten batkımda çok pahalı elinde sex makinası olan varsa alabilirim özelden yazabilirsiniz uygun bir yer biliyorsanız orası da olur ama uygun fiyat olsun lütfen, birde kullanan alan var mı, nasıl memnun kaldınız mı alınır mı ?

Cevaplar ( 6 )

  1. daha çok erotik shoplarda bulunur yada çin sitelerine ali’ye falan bakman lazım. nerden baksan yüksek kur farkından dolayı bizde en az 8 kat pahalı. birde herkesin almayı tercih edeceği şeyler değil, çünkü yer kaplıyor saklamsı zor, en önemlisi kullanımda çok titreşim ve ses yapıyor. üstelik çokta kullanışlı değil. özetle azda satılınca fiyat daha bir pahalı oluyor. gerçek bir cinselliğin yerini tutmuyor. tabi yine varsa kullanan yada satan aşağıya yazsın bende merak ediyorum çıkar mı diye..

  2. Yabancı ülkelerde çok kullanan var özellikle porno sitelerde video yukleyenler ilgi çekici olsun diye kullanıyorlar. Ama burda pek görmedim. Bizimkiler dildo bile almıyorlar, aslında seksi iç giyim kıyafet falan hiç kullanmıyorlar o kültür yok, Arap ülkelerinde bile daha çok kullanılıyor. Bakalım kullanan cikacakmi..

  3. merhaba, muhtemelen kullanan yada satan çıkmayabilir. en iyisi böyle bir şey arıyorsanız, biraz para biriktirip fiyat araştırıp almaktır. ki şunu da unutmayın çoğu zaman hayaller başka gerçekler başka olacaktır. yani bu makine ile almayı düşündüğünüz zevki hiç alamayabilirsiniz. buda size boş bir şey almış olmanın tatsızlığını verecektir. gerçekten ihtiyaç verecek mi size ne katacak iyi düşünmelisiniz.

  4. bir arkadaşım almanyada fuara katılmış ve ordan almıştı bir süre sonra sanırım parçalara ayrılıp hurdaya gitti. anladığım kadarı ile kullanışlı değildi yada keyif vermiyordu. kişisel fikrim yatırım yapmaya değmez.

  5. makinaya gerek yok vantuzlu yapışan realistik dildo yada penis alsanız yeterli işinizi görür

    • Gormuyo işimi o ben işimi yaparken oda arkadan bana yapsin istiyorum cift tarafli zevk almak icin

Bir cevap bırakın