dildo benzeri ürünler anal kullanıma uygun

Soru

Ya benim uzun zamandır sevgilim yok aşırı derecede sex ihtiyacı duyuyorum herkeslede yapılmıyor bunun önüne gecebilmem için yardımcı olacak dildo benzeri bişeyler arıyorum, anal kullanıma uygun olursa daha iyi olur. önerisi olan varmı ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  benzeri ürün diye birşey yok, bildiğiniz dildo var 🙂 boşuna aramayın daha öncede yazıldı bu tip sorular, 80-120 lira arası fiyatlara alın bir tane istediğiniz gibi dildo, bakın keyfinize.

  • 2

   aynen ya, benzeride neymiş kendisi varken, olmadık şeylerle uğraşmayın haz vermediği gibi canınızı da acıtacaktır kullanacağınız saçma şeyler. internetten yüzeyi düz olan kullanışlı bir tane alın, hatta öneri vantızlu olursa kullanımı ve zevki maksimuma çıkarır.

 2. 2

  Netten sipariş vermiştik klasiklerden. Dokusu çok iyi. Tüm çiftlere tavsiye ediyorum

  • 4

   güzel tavsiye, hatta siz bir değil iki tane alın, vantuzlu testisli olsun aynı anda ikisinde kullanın hayli bir zevkli olur sizin için 🙂

 3. 2

  merhaba, tavsiye olarak yabancı cisimleri dildo olarak kullanmayı pek mantıklı ve sağlıklı bir seçim olarak görmüyoruz. bunun yerine arkadaşların önerdiği gibi dildo almanız çok daha iyi olacaktır. hatta tercihen titreşimli vibratörlü dildolar kadın olarak size daha çok haz verebilir. anal ürünler için dokusu düz olanları tercih edin bu sayede daha kullanışlı olacaktır. son olarak hijyene dikkat etmeyi ihmal etmeyin.

 4. 3

  ya dildo ile hem vajen hem de anal yoldan doyuma ulaşırsınız yada anal plug kullanırsınızben ikisini de kullanıyorum tavsiyem dildo alacaksanız içi dolu titreşimli olanları harika oluyor

Bir cevap bırakın