cow girl seks makinası fiyatları neden çok pahalı

Soru

arkadaşlar sevgilimle birlikte kullanmak için değişik bir seks oyuncağı bakıyorum gözüme cowgirl pozisyonu için özel üretilmiş bir oyuncağı beğendim. internetten araştırdım aşırı çok pahalı bunların daha uygun fiyatlılarını nereden bulurum ? bide hep yurtdışı siteler, getirtmeye kalksak gümrükte takılma ihtimali var mı ? seks oyuncağı getirtmekle ilgili yasak falan varmı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 5

    Yasak oldunu sanmam ama cinsel olan herşey bizde 3 5 kati pahalı çünkü seks shop çok ama çok az herkes gizli olsun diye netten alıyor oda iteleme çok fazla.

  2. 2

    yurt dışından hiç birşey getirmeyin haziran 2022 itibari ile yurt dışı ürün getirme sınırı kargo ve her şey dahil 150 euro ile sınırlandırıldı, 1 euro bile geçse binlerce lira verip gümrük müşaviri tutup beyanname +%30 vergi ödeyerek alabilirsiniz. üstelik daha komik yanı diyelim 152 uroluk bir ürün kampanya oldu indirime girdi 120 euroya düştü sizde fırsa bu fırsat sipariş verdiniz, ne yazık bu ürün gümrükte takılır, çünkü kampanyasız fiyata bakıyorlar. anlayacağınız yurt dışı işi bitti. o makinalardan burada iki kat fiyat ile bile olsa almak istiyorsanız alın, çünkü yurt dışıından emin olun 3-4 kat pahalıya gelecek. birde cinsel oyuncaklar ile ilgili bir sınırlama yasak yok bildiğim kadarı ile, en azından şimdilik 🙂

  3. 6

    cow girl seks makinası ne bilmiyorum fakat denemek isterim cinsel oyuncaklar artık daha çok ilgimi çekiyor

Bir cevap bırakın