bir kere seks yaptıktan sonra kız beni engelledi

Soru

mrb, bir kızla flört eşiyordum, 3-4 ay konuştuk sohbet ettik, niyetimiz baştan beri cinsellikti. bu konuyu ikimizde baştan net olarak bilerek ilerledik. kız tanımadan hızlı cinselliğe sıcak bakmadığını kendisini boğmayan erkeklerden hoşlandığını bir birimize ısınınca ancak o zaman bir şeyler yaşamak istediğini belirtti benim için sorun yok dedim. sonra 2 hafta önce buluştuk ve cinsellik yaşadık. bittiğinde nasıl memnun musun falan diye sordum evet güzeldi dedi, yine müsait olduğumuz bir zamanda buluşuruz falan dedi. gidiş o gidiş, önce geç cevap yazmaya, sonra hiç cevap yazmamaya, en sonunda da beni engelledi. bu bende takıntı oldu, performansımı mı beğenmedi, memnun mu kalmadı, iyi seks yapamıyor muyum, ilk olduğu için çok acemi olduğumu anladı ondan mı engelledi ? yani sebep ne bilmiyorum, deseydi ki şu sebepten istemiyorum öyle problem etmezdim. siz ne çıkarıyorsunuz bundan benim nasıl yorumlamam lazım ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  bak öncelikle tavsiyem kafanda kurma bu kadar biz erkekler çok fazla kuruyoruz gerek yok kızın birçok nedenden engellemiş olabilir birincisi çok boğmuş olabilirsn ikincisi farkına varmadan istemediği birşey yapmış olabilirsn yada senle alakası yoktur bencede yok kız sexbody birisini ariyordur seni ilk öyle zannetmiştir ama sonradan senin kendisinden hoşlancağını düşünüp ayrılmış olabilir yada işkolik kadinlar çok yapiyır bunu kıyafet değiştirir gibi duygusuz ilişki arayip bitiren tipler var o olabilr hee bide şu konudan bahsetmekte istiyorum performansınla ilgili olarakta çok düşünme kendin diyorsun ilk c. ilişkmdi diyorsn acemilik olabilir bu geliştirilebilecek bir şey oldu için performansa takılma lafın kısası çok uzattım belliki kız uzun ilişki istemiyordu duygusal bağ fln sende bunu bildiğin halde bağlanmışsnki kendinide ariyorsn suçu bu kadar bağlanıp düşünme bitti yeni bir güne başladın kafanda kurma dedim ben kurdum ahagsgshsd iki saat seneryodan seneryoya geçtim 😂

 2. 1

  buraya konu açacak kadar kafaya taktığına göre kim bilir kadını nasıl darladın? 🙂 kafana takma hayatına devam et. daha hayatında bir çok insan olacaktır.

 3. 4

  illa bir sebebi olması mı gerekiyor ? ilişki yaşamışsınız belki beklediği gibi değildiniz, belki sıkıldı farklı kişiler ilgisini çekiyor, belki musait değil farklı olaylar gelişti bilmek zor. ancak siz böyle kendinizi yıpratırsanız çok çabuk ruhsal çöküntüye uğrarsınız. neyse ne herkes kısmetini yaşar, daha fazlası yoksa kısmetinizde yapacak bir şey yok. gelecek maçlara bakın.

 4. 3

  Öncelikle, size karşı net bir açıklama yapmadan önce sizi engellemesi, olgunca bir davranış değil. Ancak, bu durumu yorumlamak için sadece tahminlerde bulunabiliriz ve kesin bir şey söylemek mümkün değil.

  Muhtemelen, kızın bu tür bir ilişkiye hazır olduğuna dair önceden verdiği sözleri tutamayarak pişmanlık duyduğunu düşünebilirsiniz. Ya da belki de cinsel ilişkiden sonra kendisini rahatsız hissetti ve bunu açıkça ifade etmek yerine sizi engellemeyi tercih etti. Herhangi bir neden olabilir ve şu anda kesin olarak bilemeyiz.

  Ancak, şunu belirtmek isterim ki, bir kadının sizi engellemesi performansınızla veya seks yeteneğinizle ilgili olmayabilir. Herkesin farklı cinsel beklentileri ve ihtiyaçları vardır ve bu durumda belki de sizinle uyumlu bir kişiye rastlamadı. Kendinizi suçlu hissetmeden önce, kendinize güvenin ve sağlıklı bir ilişki için önemli olan açık ve dürüst iletişimi her zaman koruyun.

 5. 3

  kız zaten ilk başta belirtmiş beni boğmayan erkek istiyorum diye. sizde iki de bir performansım nasıl, penisim nasıl diye sorarsanız kız seni engeller. amaç sadece kızda eğlenmek, hoşça vakit geçirmek… sizde unutun gitsin yaşandı ve bitti.

Bir cevap bırakın