seks esnasında sevgilimin beni aşırı önemsemesi

Soru

arkadaşlar çok uzatmadan sormak istiyorum bir erkek yatakta partnerine neden sürekli iyi mi, zevkli mi, hoşuna gitti mi, rahat mısın, zevk alıyor musun, pozisyon değiştirelim mi, acıyor mu, çıkayım mı ? ne bu sorular niye bu kadar çok bir şeyler soruyor, sessiz ol diyorum ha evet süper deyip geçiştiriyorum bitmiyor soruları konsantrasyonu bozuluyor dikkatim dağlıyor zevkim kaçıyor bazen orgazm olmakta zorlanıyorum. birkaç kere söyledim böyle yapma konuşma hoşlanmıyorum diye yine aynı tekrar etsem gücenecek yanlış anlayacak diye çekiniyorum ? acaba ne sorunu var sürekli sorular soruyor ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 23

  Acaba ne sorunu var demişssiniz. Kusura bakmayın ama siz uyarmanıza rağmen aynı şeyi ısrarla yapıyorsa bunun cevabı çok açık. Belli ki algılama problemi ve özgüven sorunu var! Kaş yapayım derken göz çıkartığını çekinmeden direkt söyleyin. Buna rağmen yine aynı şeye devam ederse zeka problemi olduğu da ortaya çıkar ki artık ondan sonrasına yapılacak bir şey yok…

 2. 4

  seks yaparken çok konuşan kişiyle zevk alacağın varsa da alamazsın onu kırmadan üzmeden söyle rahatsız olduğunuzu

 3. 4

  Terzi Mehmet fıkrası gibi 😆😆 boş lakirdi yapacagina işine bak dimi

 4. 8

  bunu yanlış yorumluyorsunuz bence, çoğu erkek odunca davranıyor, hayvani şehilde seks yapıyor partnerini önemsemiyor. tamam belki adam çok soruyor olabilir ama ne kadar süredir ilişki yaşıyorsunuz bilmiyorum lakin adam sizi gerçekten önemsiyor, ideal ilişkiyi gerçekleştirmek için çaba gösteriyor. sizi anlamak ve kendini geliştirip daha ideali bulmak için bu sebepten sorular soruyor. bence aceleci davranmayın herşeye kızmayın, belki ilişkide kendinizi çok belli etmiyorsanız bunun içinde adam soruyordur. bazı kadınlar çok zevk alsada odun gibi yatarlar, bu durumda erkek kadının halini anlayamaz. bunun yerine zevk aldığınızda bunu belli edin, kıvranın ah oh deyin yüzünüzü buruşturun, hadi erkeğin süpersin flan deyin yani o sormadan siz kendinizi belli edin bu duırumda adam soru sormayı kesecektir. yani kendini anlatırsan sorularla karşılaşmazsın. tabi farklı bir konu, eğer siz hayvani şekilde seks yapmak istiyorsanız, beni eviçe çevire sert şekilde düzecek bir erkek arıyorum diyorsanız belki cinsel uyum sorunu vardır. adam duygusaldır, siz ise sert seviyorsunuzdur. bir birinizi anlamaya çalışmanız lazım.

 5. 2

  Bence adam fantezi peşinde sende adamın kursağında bırakmışsin….

Bir cevap bırakın