seks bitince eşim uyuyor duygusal yaklaşımda bulunmuyor

Soru

merhabalar, eşimle 16 yıldır evliyiz. bu zamana kadar hep bir acelesi vardı. başka zaman deyip geçiştirdi. cinsellik benim için çok önemli olmasa da ben onun için bir dediğini iki etmiyorum. oysa istediğim sadece 5-10 dk duygusal ve fiziksel temas kurması. ön sevişme yok güzel sözler yok hemen ilişkiye başlar bitirince iyi geceler bile demez döner uyur. bittikten sonra azıcık zaman ayırsa gönlümü alsa, bende orgazm olsam, birkaç çift laf etse, çok güzeldi, çok zevk aldım bu gece, seni seviyorum, hayatım tatlım dese hadi ağzı laf yapmıyor, sarılsa, basit sarılsın ya sarılsın sadece oda yok. bu adamla 16 yıl geçirdim yazık yazık, üzülüyorum. sizce ne yapmalıyım ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    malesef dediğiniz gibi yazık, yıllarını bir adama harcamışsın, karşılığında bür güzel söz sıcak bir sarılma görememişsin. kusura bakma senin kocan gibi başka odunlarda varsa bunu okuyan, bari biraz ders alsınlar. kadını bu kadar değersizleştirmesinler. sonra görüyoruz tv programlarında, evi terk etti ona kaçtı buna kaçtı. yıllarca değer verilmeyen birisi, kendisine değer verildiğini görünce sonuç ne olacaktı ? ne yapmalıyım diye tavsiye istemişsiniz ama şimdi ne tavsiye verilir ki böyle bir durumda. bırak adamı kaç git görsün gününü demek lazım ama oluır iş değil. ancak şunu derim bu durumları eşinizle konuşun, başak bir seçenek birlikte evlilik danışmanına gidin.

  2. 7

    sizin adınıza üzüldüm. 16 yıl bu farkındalığa varmak ve eşinizi olduğundan farklı bir adama çevirmek için çok geç bir süre. erkekler her konuda olduğu gibi bu konuda da genellikle duygusallıktan uzak oluyor. “bir dediğini iki etmeyerek” zaten ipleri de eline vermişsiniz. belki bu kadar cömert davranmayarak, gerekirse ilişkiye girmeyerek farkındalık yaratabilirsiniz. çünkü konuşarak olmamış belli ki… duygusal olarak doymadığınızda mutlu olmadığınızı söyleyebilirsiniz. ne kadar faydası olur bilemiyorum.

  3. 3

    beterin beteri var dedikleri bu olsa gerek. beri adam sizde bir şeyler yapıyor, yetersiz olsada, kızsanız da bir eylem var. bizde oda yok. birşeyler yapsada derdim bu olsa 🙂

Bir cevap bırakın