eşimin seksi görünmesini istiyorum

Soru

arkadaşlar merhaba 4 yıllık evliyim. öncelikle eşimle mutlu bir birlikteliğimiz var. benim sorunum birçoğunuza garip gelecek ama yine de sormak istiyorum. eşim çok giyinmeyi takınmayı sevmez genelde çok standart tipte giyinir. ancak ben eşimin her yerde güzelliğini sergilemesini istiyorum. eşimi biraz daha seksi, ilgi çekici, açık giyinmeye nasıl ikna edebilirim?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    sonuçta size kadın gibi giyin gez dese eşiniz, ne diyorsun hatun sen dersiniz. bu dediğinizde işte onun için aynı değerde. insan kendini rahat hissettiği biçimde giyinir. sizin dediğini gibi giyinmiyorsa gemektir ki bundan rahatsız oluyor kendini huzurlu hissetmiyor bu sebeple giymiyordur. sizinde ona saygı göstermeniz istemdiği bir şeyi yaptırmak için zorlamamanız gerekir. eş olmak, hayatı paylaşmak, karşındakini empati yaparak anlayabilmektir.

  2. 2

    giyim tercihleri insanlar gibi değişkendir. bir başkasına sen bölye giyin diyemezsiniz. kişi giydikleri ile kendi kararkterini yansıtır. eşiniz açık giymiyorsa demek ki öyle bir insan değil, bu ona aykırı geliyor. yani onu ikna etmeye, sorla bir şeyler yaptırmaya çalışmayın, çünkü onu mutsuz eder. aynı durum sizin içinde geçerli, oda kocam şöyle böyle giyinsin dese onada aynı cevabı verirdim.

  3. 1

    eşiniz daha önce farklı bir karakterdeydi de sonradan mı giyimi vs değişti? yani evlenmeden önce onun alışkanlıklarını, davranışlarını bilmiyor muydunuz? sonradan bu konuda bir değişiklik olduysa bunun temeline inmek gerekebilir. ancak zaten onun yaşam tarzı bu ise sizin bunu değiştirmesini beklemeniz pek de doğru olmaz. şu olabilir tabi ki; eşinizin daha bakımlı, özenli, şık olmasını beklemek bir nebze hakkınızdır diyelim. ama açık giyinip başkalarının ilgisini çekmesini, seksi olmasını beklemeniz hiç doğru değil! varsa bir beklentiniz, bunu evde gerçekleştirmesini rica edebilirsiniz…

Bir cevap bırakın