eşimin külotuna baktım ön tarafı yırtık ve beyaz lekeler vardı acaba neden

Soru

eşimden şüpheleniyorum, çok çalışıyor ofiste fazla zaman geçiriyor, eve geç geliyor, arkadaşları ile çokça gezmelere gidiyor, sürekli yorgunum diyor. cumartesi günü yine geç geldi, ofiste işler bitmedi, bitince de kızlarla birlikte çıkışta kahve içmeye gittik dedi. ses etmedim duş alıp yemek hazırlayacağım dedi tamam dedim. duştan sonra o yemek hazırlarken bende çamaşırlarına baktım külotunun ön tarafında sanki bir yırtık bide beyaz lekeler vardı iyice şüphe duyuyorum beni aldattığını düşünüyorum. böyle lekeler yırtılma falan sebebi ne olabilir ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 2

  ne yani şimdi bundan anlamamız gereken, donunu çıkarmadan mı seks yapmış 🙂 bazen fazla kuruntu yapıyoruz, sizdeki de öyle olmasın.

  • 2

   cevap yazmadan geçemedim, soruyu okuyunca bi güldüm, @kurt_like sizin yazdığınız cevabı okuyunca katıla katıla gülmeye başladım. şaka bir yana soruyu soran trolmü yapıyor yoksa falamı kuruyor anlam veremedim. tamam de ki kadın aldatıyor seks yaparken donunu çıkarmadanmı yapacak. çamaşırın dikişi sökülmüştür, ki zaten kadınalrda vajinal akıntı oluyor lekelenmesi de gayet normal değilmi.

 2. 3

  düşünceleriniz çok mantıksız ve yersiz. aldatacak olsa bunu sizin ruhunuz bile fark etmeyecek şekilde yapardı, donla sevişip sevişip eve gelip duş almazdı. kusura bakmayın ama karacahil bakış açısı ile bir düşünce olmuş. rahat olun eşinizle daha çok ilgilenin hediyeler alın iltifat edin, onunla birlikte daha fazla zaman geçirin sevginiz belli edin. siz sadece cinsellik olarak görüyorsanız evliliği, eşinizde size soğuk durmaya, arkaşları ile de gezmeye başlar.

 3. 3

  Geliyor gelmekte olan dikkat edin aldatilma ihtimaliniz yuksek

 4. 7

  çok tatlısınız fakat fazla kuruntulu olmayın özgüven problemi yaşarsınız çmaşırlarda yıpranma olması gayet normal

 5. 3

  bence aldatma değilde birşey varsa bile kendi kendini elleyerek masturbasyondur o beyaz sıvıda kendşnden akandır sürtdünmeye yönelik yıpranma olabilir

 6. 2

  cidden bu kuruntuları bırakın, eşinizle aranız açılmış hatun sizden umudu kesmiş kendini işe ve arkadaşaları ile gezmelere vurmuş. bir kırmızı gül ile pahalı hoş seksi bir fantazi iç giyim takımı alın güzlede bi hediye paketi yaptırın. eşinize supriz bir gece hazırlayın sonrasında güzel sözler eşliğinde hediyenizi verin. açtıktan sonrada şaşırmasına fırsat vermeden gerçek güzellik sensin hadi şu ruhsuz şeye bir can ver, üzerinde göreyim deyip göz atın ve tatlı tatlı gülümseyin. sonrası zaten iltifatlar flana filan size kalmış. eşinizi çok ihmal ediyorsunuz. onu hatırladığınızı özlediğinizi daha çok kendisine hissettirin.

 7. 3

  Bir insanın külodu durduk yere elbet yırtılmaz ama sanki siz biraz kafanızda kuruyor gibisiniz…

 8. 5

  Çok fazla detay düşünüp kendinizi paranoyanın ellerine teslim etmeyin. İççamaşırı ne kadar kaliteli olursa olsun zamanla yırtılıyor. İdrar kaçıyor ve haliyle asit olduğundan yırtılır veya ne bileyim 90 derece de yıkıyorsanız o da zamanla yırtılmasına sebep olur 🙂 beyaz leke vajinal akıntıdır. Bunları dert edip eşinize karşı tavır almayın yoksa işiniz bize düşer. Biz de boşarız

 9. 5

  Kadınların vajinal akıntıları olur gerçekten bunu bilmediğinize inanmıyorum bu sorunuzdan anladığım ya bizlerle kafa yapıyorsunuz yada eşinizin bunları yapmış olmasını düşünerek bundan haz alıyorsunuz cukkold olabilirsiniz

Bir cevap bırakın