erkek arkadaşım sarılırken penisi kalkıyor

Soru

sevgilimle geçen hafta buluştuktan sonra arkadaşı geldi onunla ayakkabı almaya gideceklerdi ben gelmek istemiyorum siz gidin dedim ikisi gittiler bende otobüs durağına gittim. telefon çaldı baktım sevgilim arıyor birşey mi diyecek acaba diye açtım, alo diyorum ses yok, telefon cebindeymiş gibi sesler geliyor biraz dinledim birisi, hadi hadi daha bişey yapamadınmı kızla diyordu, sinirim bozuldu kapattım. ertesi gün sordum böyle bir konuşma vardı diye bilmiyorum diyor, bi çay bahçesinde oturduk o ara arka masada 3-4 erkek vardı sesli şekilde bişiler anlatıp gülüyorlardu sen onları duymuşsundur diyor. neyse inanmadım pek. sevgilim seni öyle düşünmüyorum diyor ama sarılınca elini tutunca başımı omzuna koyunca her türlü penisi kalkıyor. öyleyse niye huylanıyorsun dedim senle ilgisi yok olur öyle erkeklere gün içinde diyor, kaçamak cevaplar. hatta bazen eve gittikten sonra beni hayal edip bişiler yaptığını düşünüyorum çok duşa giriyor çünkü. penisinin kalkması neden ? baştan arkadaş olacağımız zaman bana söz vermişti sapıkça şeyler konuşmayacak cinsel şeylerden bahsetmeyecekti, benim bu konuda hassas olduğumu iyi biliyor. galiba bu sebepten yalan söylüyor.

Cevaplar ( 5 )

 1. 1

  erkek bu zaten kalkmıyorsa şaşırman lazım. bide erkekler her zaman aralarında böyle şeyler konuşuyorlar bir birine atıp tutuyorlar, böyle şeyler dedi yada demedi çok önemli değil, adam hormonlarına gem vuracak değil. bu güne kadar sana ters bir söz söylememiş ağzından cinsel birşey çıkmamış kendini tutmuş herşeyi içine atmış. daha ne yapsın kestirsin de kalkmasın mı ? cidden sen adamdan ne bekliyorsun ? gelecek amacınız ne, yanlış anlama adama ver sevişin falan demiyorum, sapık sapık şeyler konuşun bir birinizi gazlayın demiyorum, sadece demek istediğim acaba ölçüsüzce abartıyor musun tekrar bir gözden geçir değerlendir diyorum.

 2. 2

  arkadaşın erkek olduğuna göre kalkması normal değilmi, sürekli sarıl ama hiç hareket etmesin taşmı hayatım bu. taş olsa çatlar dedikleri durum olur yani 🙂 bu yaşta gençlik döneminde tahrik olamsı, bu tip düşünceler içinde olması normal. lakin onca kudurup isteklenip içeride fırtınalar koparken size karşı saygılı davranması bunları size yansıtmaması büyük takdir ister. başkası olsa azıcık eline alsana oral yapsana, azıcık sürtünelim filan diye zorlardır çoktan.

 3. 3

  ilişkinizde bir dengesizlik var, bence siz ne istediğinizi bilmiyor onu parmağınızda oynatıyorsunuz. yanlız bu durum çok gitmez sonunda sevgiliniz bu davranışlarınız yüzünden sizden soğur; ne halin varsa gör der alıp başını gider. bu güne kadar bir saygısızlığını gördünüzü size karşı cinsel eylem falan, yok ? o halde bırakın onuda bir hayatı var. eve gidince ister gidince mast yapar ister poposuna vibratör sokar, isterse 10 kere duş alır, küvetin içinde yaşar. bireysel alanına fazla müdahale ediyorsunuz bence.

 4. 2

  Hahahaha sarılsın da kalkmasın git o zaman translarla arkadaş ol sevgli ol istemem yan cebime koycu tavrından da vaz geç…

 5. 2

  Erkek arkadaşın ve tabiki ona o soruyu soran arkadaşı serefsiz. Açık ve net. O çocuktan uzak dur. Sana gelince saf mısın yoksa bizi mi trollüyorsun anlayamadım. Kalkmasın istiyorsan iktisarsız birini bul.

Bir cevap bırakın