ayak fetiş olan erkekten kızlar hoşlanırmı soruyor

Soru

ayak tutkunu biriyim, ayaklar bacaklar bana ayrıca daha bir tahrik edici erotik geliyor. sonunda bunu sevgilime itiraf ettim anlayışlı karşılamasını beklerken tam tersine iğrenç midem kalktı gibi yorumlar yaptı bene o hırsla beni anlayamayan bir ile bir ömür geçiremem deyip kestirip attım. neyse olan oldu ama şimdi kafama takılan acaba tüm kızlar böylemi düşünüyorlar, bakımlı güzel ayaklardan hoşlanmak iğrenç mi, ayaklarının okşanmasından, öpülmesinden, yalanmasından hoşlanan, ne bileyim ayaklarının üzerine boşalmasından tiksinmeyen kızlar yok mu ? yoksa ben mi çok fazla abartıyorum ?

Cevaplar ( 16 )

 1. merhaba, fetish olayı zaten farklı bir dünya, haliyle biraz sıra dışı ve ekstrem olduğu için herkese pek uymaz. sevgilinizde bunlardan hoşlanmıyor olabilir normal olarak. ortalama bir oranla bakacak olursanız %10-15 arasında bir kitle fetişizm den hoşlanıyor. geri kalan kitle ise ya sıcak bakmıyor ya bu konuda olumsu olumsuz fikri yok yada buna tepkili itici bulabiliyor. elbette sizin düşüncelerine hitap eden kızlar kişiler vardır ancak mesele bunlarla karşılaşmak böyle bir kişiyi bulmakta. düşüncelerinize yönelik siteleri internette aratıp bulabilir buralarda arayışta olarak bulma şansınızı arttırabilirsiniz.

 2. fetişizm tutkusu, iyi günler bende karşı cinsin ayaklarına ilgi duyuyorum. bu durum evlenince sorun olurmu, evleneceğim kişiye bunu söylemelimiyim ? kadın çorapları beni çok etkiliyor.

  • orhan, genelde birçok erkeğin bu tip tutkuları var çok abartı bir durum değil, söyleme konusunda hangi noktadasınız bilemiyorum, eğer belirli bazı şeyleri aştıysanız bu tip konuları konuşabilecek düzeydeseniz neden olmasın, hoşlandığınızı size çok tahrik edici geldiğini söylersiniz. yok daha ilişkinin başı ortası yada hiç bu tip diyaloglar açılmadıysa birden bunları söylemek biraz karşıdaki kişiye sapıkça görünebilir, bu durum varsa söylemeyin erteleyin bence.

 3. fetiş olayı banada çok tahrik edici geliyor ama hepsi değil tabi biraz daha soft fetish seviyorum sanki. herkese uymaması normal, erkekler daha fetişik oluyor kızlara göre, erkeklerin yarısı seviyorsa kızların anack beşte biri seviyordur kanımca.

 4. fetiş fantazileri severim ama ayaklarım çok hassas fena halde huylanıyorum gıdıklanıyorum, aksine tiksindirici falan bulmuyorum çünkü ayaklarım her daim temiz ve bakımlıdır, üstelik ayaklarım üşür o sebeple çoğu zaman çorapla gezerim bu sayede ayaklarım çok narin. tabi kişisel düşünce sevmeyende vardır elbet. demekki kafalarınız bir değilmiş, cinsel uyumsuzluk diyelim, geçmiş olsun umarım aradığınız gibi yeni birini bulursunuz.

 5. herkese göre zevkler değişebilir fakat çoğu kız erkeğin ayağına boşlamsını sevmez

 6. ayağa boşalmak çok güzel oluyor hatta seksi hoş bakımlı ayaklar banada çok erotik gelmiyor değil yani

 7. Kadınlar tarafından hoş karşılanmaz genelde. Neden bilmiyorum. Anüslerini yalasak sesleri çıkmıyor oral sex diye anlayışla karşılıyorlar, ayak olunca enteresan bir bakış açısı var…

 8. ayak yalamak bize veya başkalarına göre farklı anlam taşır ama fetişçilere göre ayak yalamak sanattır.

 9. ya ben47 yaşındayım sevgilim vura vura ballbustıing yapıyor super keyli

 10. bende zayıf ortalama kilosu 45 – 55 arası olan kızlara karşı aşırı bacak ayak tutkum var en cok oralardan hoşlanıyorum bacak ayak arasında uyumak koklamak yalamak gibi degişik fantezilerim var ve bunu sevgi olarak karşılıyorum kullanmak olarak degil

 11. ayak fetişistiyim ve bundan neden se aşırı zevk alıyorum. ayak parmaklarının emilmesi ve parmak arasının dillenmesi apayrı bi zevk ve heyecan veriyor

Bir cevap bırakın