regl dönemlerinde aşırı olarak cinsellik yaşamak istiyorum

Soru

biliyorum olur iş değil ama neden oluyor nasıl oluyor anlamıyorum başkaları bu dönemlerde huysuz melankolik üzgün falan olurlar bende ise tam tersi o kadar yoğun olarak cinsel istek oluyor ki anlatamam. bu zamanlarda deliriyorum kuduruyorum sevgilime edepsiz şeyler söylüyorum onu da çıldırtıyorum hele bi o günler bitsin diye sabırsızlıkla bekliyoruz. o günler bitiyor bende istek gidiyor, isteksizlik çöküyor. sevgilim geliyor bu sefer hadi seni çok özledim diye ben istemiyorum deyince kızıyor. hak veriyorum ona, bu kadar şeyin üstüne sonrasında istemiyorum deyince. gel gör o kadar çok azgınken bir anda o kadar çok isteksiz oluyorum, hiç seksten bahsetmek bile bana itici geliyor. ancak 15 gün sonra azar azar kendime geliyorum cinsel istek o zaman gelmeye başlıyor. ne düzensizlik var anlamadım gitti ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  ilk defa duyuyorum bu dönemde azgın olanını, aynen dediğin gibi bende regl döneminde isteksizlik ve cinselliğe karşı tiksinti oluyor. sizde bir şeyler ters çalışıyor sanki, hormonlarda düzensizlik olabilir mi diye aklıma geliyor.

 2. 2

  aynı sizin anlattığınız durum benim eski sevgilimde vardı, malüm dönemde kudurur zıvanadan çıkardı, üstüne yetmez bide beni azdırırdı. sonra 15 gün yüzüme bakmaz kovlardı. ne zaman malüm gün yaklaşıyor yine başlardı kuduruk hallere. sanırım sadece sizde değil bazı kızlarda da benzer durumlar yaşanıyor. neden oluyor onunla ilgili bilyim yok, belki @rayaebru dediği gibi hormonel bir düzensilik olabilir. öyle deyince mantıklı geldi bak, bi doktora gidin isterseniz.

 3. 6

  Aynı durum eşimde var ve boşanmayı düşünüyorum ona en son bedenimle ve lafla anlatamadığımı destek ile anlatmak iatedim kabul etmiyor kusura bakma ama bedenini tanı ve destek alman şart yoksa malesef evliliğin temeli birbirine saygılı ve özenli istekli arzulu ten uyuşması

 4. 4

  Aynı olay benim extede vardı yapmak istemiyorum diye ağlıyordu. Tecavüz ediyo desem abartmış olmam sanırm

 5. 2

  ilginç sorulardan biri. böyle birinin hem jinekoloğa hem psikoloğa gitmesi şart.

Bir cevap bırakın