hafta sonu eve kapanıp saatlerce cinsellik yaşamak isteyen erkek

Soru

sevgilim var onunla bazen küçük sürtünmeler yaparak tatmin oluyoruz. hiç iyime gitmiyor ama onun hatırı için azıcık bir yere kadar izin veriyorum. son günlerde tutturdu yazlığa gidelim ikimiz baş başa 2 gün hiç dışarı çıkmayalım içerde çıplak gezelim her yerine sürtünüp üzerine boşalmak istiyorum diye. iğrenç öyle şey yapmam diyorum tamam o zaman sadece sürtünürüm yalarım falan bir birimize oral yaparız diyor. hiç hoşuma gitmiyor cinsellik konuşmasak diyorum. buda hayatın gerçeği neden böyle düşünüyorsun diyor. bunun bu kadar çok cinsellik dayatmasından gına geliyor cinsellikten soğumaya başlıyorum artık. tüm erkekler böylemi ? niye bu kadar çok cinsellik önemli ? ne bileyim sadece sarılıp uyusak olmaz mı ? her şeyi cinselliğe mi bağlamak gerekiyor ? bu kadar çok cinsellik düşünmek acaba psikolojik bir bozukluk olabilir mi ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  Cinsellik hayatın bir parçasıdır sende nazlanma ver gitsin sevgilim olacakta ben bekleyecem öyle mi üstünden inmem

  • 1

   nee “üstünden inmem” mi dedin, az önce nude isteyen sen değilmiydin 🙂 kız gelse karşına sen yok olmaz, git bana nude at dersin 🙂 cevabın pek işlevsiz ironik olduğu için bende biraz ironik takılayım dedim, darılma.

 2. 18

  Sizinle dışarıda görünmek istemiyor ve/veya dışarıda yapması muhtemel harcamalardan bu şekilde kaçınmak istiyor olabilir mi acaba? Çünkü libido ne kadar yüksek olursa olsun 2 gün aralıksız sevişemezsiniz ve insan sevişmeler arasındaki zamanda sevdiği kişiyle gezip tozmak, birlikte keyifli zaman geçirmek ister. İki gün evden çıkmayalım teklifi pek normal bir teklif değil bence…

 3. 3

  Zorlama ile yapılan hiç bişey insana keyif vermez . İstemiyorsan yapmak zorunda değilsin

 4. 4

  Bir yere kadar giriyor sonrasina izin vermiyorum ne demek yahu saçma ama sizi bir elde etse sonra siz onun peşinde gezeceksiniz veya gule gule diyicek size ama henüz olmamis

 5. 3

  belli ki kısacık kaçamaklar adama yetersiz geliyor, sonunda gına gelmiş tenhada uzun süre kıstıma niyetinde, kim bilir belki bu sefer sürtünme zorla tacize bile dönebilir. eğer dediğiniz gibi evlenmeden önce bu tip şeylere sıcak bakmıyorsanız, tavrınızı net ve kesin olarak koymanız gerekir. ucundan azıcık hatır için diye bir kavram yok. asla böyle bir şeyi kabul etmeyin.

Bir cevap bırakın