prostat masajı yapmak doğrumu ?

Soru

Merhaba prostat masajı birkaç kez denedim çünkü meraklandım. Farklı bir zevk türü olduğunu gördüm. Peki bu işi yaptırmak yaptırmak ne kadar doğru nedir. Elbette prostat hastalığı var ama her gelen geçen bu işi yapabilir mi ? Veya biz gençler arada bi yapmamız uygun mu ? Sonuçta anüsümüze affedersiniz parmağımızı sokuyoruz ve azda olsa tecavüze giriyor.

Cevaplar ( 3 )

  1. 9

    merhaba, bu konuda yeterli bilgiye sahip olmadığımız, düşüncelerimizde yanıltıcı yanlış bilgi olabileceği için için size net bir cevap veremiyoruz. konuya hakim, konu ile ilgili daha deneyimli kişilerin olduğu mecralarda sorarsanız doğru yanıtlar almanız daha mümkündür. lakin genelde ön görü olarak herhangi bir konuda şüpheli görülen, yada kişisel olarak emin olmadığınız şeylerden uzak durmanız öğütlenir. buradan hareketle eğer şüpheleriniz varsa konu ile ilgili olumsuz düşünceleriniz varsa yapmayın yada yaptırmayın, uzak durmayı tercih edin en iyisi.

  2. 4

    Dışarıdan,testisler ile anüs arasında ki kısma tek parmağımla basınç uygulayarak uyarmaya çalıştım ama etkili olmadı,bazı videolarda dışarıdan prostatı uyarıp inleyip boşalanları görüp şaşırdığım durum.

  3. 3

    prostat masajı tedavi olarakta verilebiliyor prostat masajı yaptırmak zevk için alışkanlık yapabilir onun için uzak durulması gerek

Bir cevap bırakın