cinsel orgamı elledikten sonra elimi kokluyorum bu anormal bir durum mu

Soru

bazen vajinamı elledikten sonra elimi kokluyorum ve bundan haz alıyorum külodumu değiştirince de yapıyorum bunu dünyada yapan sadece ben miyim yoksa herkes yapıyor mu

Cevaplar ( 5 )

 1. 5

  o kadar garip durum değil kendi penisini kız ise vajinasını yalamak gibi pek te karşılaşmadığımız durumlardandır.

 2. 3

  cinsel organımı elledikten sonra elini koklamayacaksın ellerini güzelce yıkaman gerekir cinsel bölgendeki bakterileri ağzına yüzüne taşımamalısın bu çok yanlış bir davranıştır.

 3. 5

  merhaba, dünyada o kadar çok farklı düşünce ve eğilime sahip insan var ki mutlaka kendinize benzeyen huyları olan milyonlarca insan bulunabilir. muhtemelen de var olduğunu düşünüyorum çünkü birçok buna benzer hareketler yapılıyor. sadece vajina değil poposuna bile dokunup yapan var. hatta hareketin doğası incelenip analiz edilince bu bilinçli değil refleks gibi içgüdüsel olarak yapılıyor olabilir ve de bazılarına göre bu tip vücut bölgelerinin kokuları çekici afrodizyak gelebilir. yapmak konusunda tabi yapılmamalı, gereksiz bir hareket, zaten yorumlarda da bakteriyel olarak iyi olmadığından bahsedilmiş.

 4. 7

  Çoğu kişi yapar bence. Bu skntili bisey değil. Admin de söylemiş. Doğal olarak Bi tepki bu. Bilinçli yapılan bisey degil.

 5. 6

  bende sık sık memelerimi sıkıyorum emiyorum vajinamı elliyorum bu beni rahatlatıyor vede aynen senin gibi elimi kokluyorum. bu bende bi alışkanlık bırakamıyorum 🙁

Bir cevap bırakın