prostat masaj ve orgazmı hakkında yardım

Soru

Bugün SexToy p-spot denilen 10 titreşimli bir oyuncak aldım daha kargoda yani elime geçmedi bunu nasıl kullanmamı tavsiye edersiniz gerçekten beni zirveye ulaştırır mi ? ilk kez deneyeceğim anal yolla zevk almayı da? ne dersiniz memnun eder mi ?

Cevaplar ( 7 )

  1. Hic kullanmadım bilmiyorum dildo kullandim genelde eyer kullandiysaniz ozelden veya burdan fark etmez paylasirsaniz neler hisetinizi sevinirim ayrica bayan veya erkek oldunuzu bellirtirseniz sevinirim cunku ikisinin yapisi farkli

  2. açıkçası titreşimli oyuncaklar bayanlar için zenk versede erkekler için bir anlamı yoktur. erkek prostat uyarımı ile zevk alır. prostatın ritmik ağır hareketlerle masaj yapar gibi uyarımması gerekir. titreşim prostat uyarımı için işe yaramaz yaramadığı gibi fazla gelip prostatta sızlama ve rahatsızlık yapabilir. sorunuzun sonunda sorduğunuz memnun ederminin cevabı muhtemelen erkeği pek memnun etmez. titreşimsiz kullanırsanız belki memnu olursunuz. bellide olmaz ilk kullanacağınız için o heyecanla memnunda kalırsınız.

    • ilk kullanmada istediğin hissi yakalayamayabilirsin sürekli yaparsan o zaman titreşimli dildosuz zevk alamazsın hatta bir deneyimi mi paylaşmak istiyorum seks oyuncakları bende daha çok orgazm olmaktayım

  3. merhaba, titreşimli ürünler pek erkeklere göre değil. daha çok kadınlar tarafından vajinal uyarım için tercih edilir. ancak olay biraz zevk meselesi eğer sizin hoşunuza gidiyorsa niye olmasın. anal için prostat uyarımı için dildo tarzı 17×5 cm civarı ölçülere sahip oyuncaklar anatomik yapı gereği daha işlevsel olacaktır.

    • ölçüler genişletmez mi ben erkeğim prostat zevki için 3 parmak sokuyorum sonra elime bakınca bir genişlik hissediyorum korkup bırakıyorum

  4. tercih meselesi tabi ben titreşimlileri sevmiyorum. sanki kullanırken vücudum uyuşuyor hissetmez oluyorum. hissetmeyincede zevkli olmuyor. hemn hissetmiyorsan niye yapasınki demi.

  5. biri detaylı bir şekilde anlatabilir mi? ben dokunduğumu anlayamıyorum yani saniyesine fark etmem mi gerekir yoksa 1-2 dakika sürmesi mi lazım?

Bir cevap bırakın