erkek boşalma için prostat masaj aleti öneri

Soru

sık sık takıldığım fuckbody erkek arkadaşım var. değişik şeyler yaşamak istiyor bazen boşalmakta zorlanıyor. prostat orgazmını denemeyi arzuluyor bu konuda nasıl yardım edebilirim bilemiyorum. sanırım prostat masaj aletleri varmış bunlardan almayı düşünüyorum ancak çok farklı 100lerce model karşıma çıktı seçim yapamadım. tabi ona da söylemedim sürpriz olsun istedim. erkeğe prostat orgazmı yaşatıp boşalıp rahatlatacak bir oyuncak olması uygundur. bu çerçevede tavsiyede bulunabilirseniz memnun olurum.

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  orgazm ve boşalama için aşağı yukarı hepsi aynı işi yapıyor. pahalısı var, ucuzu var bütçenize göre şeklini özelliklerini beğendiğiniz bir tane seçebilirsiniz. illa prostat masaj aleti olmak zorunda değil, isterseniz dildo yada vibratör gibi bir oyuncakta alabilirsiniz. hatta eğer arkadaşınız hoşlanıyorsa denemek isterse belki pegging yada strapon antazisi için çift taraflı belden bağlamalı dildo gibi bir oyuncakta alıp aynı anda her ikinizde zevk alıp orgazm olabilirsiniz. tercih size kalmış.

 2. 5

  tamam süpriz falanda bence önce adama danışın onun fikrini alın. belki dediğiniz gibi prostat masaj aleti belkide farklı birşey istiyor olabilir. genelde erkekler pegging fantazisini seviyorlar ama utandıkları için partnerlerine söyleyemiyorlar. böyle bir niyeti varsa hayali varsa o zaman diğer arkadaşında dediği gibi çift taraflı belden bağlamalı strapon dildo almanız daha iyi olacaktır.

 3. 5

  tatlım benden duymuş olmayın ama prostat muayenesine giden erkeklerde istemsiz şekilde eresiyon olup bundan zevke geliyorlarmış bunu bana erkek arkadaşım söylemişti yoksa o da prostat için uyarıcı alet mi istiyor:) nasıl sipariş veriliyor bir yardımcı oluverin de alayım

  • 11

   kız gerçekten mi benim koca üzerinde bir deneyeyim 🙂 sevişirken hoşuana giderse bende alırım

 4. 4

  prostat masaj aletini daha çok partneri olmayan tek bireyler tercih ediyor. siz varken masaj aletine gerek yok bence. onun yerine belden bağlamalı strapon dildo alın bu şekilde tamda sizin dediğiniz gibi onu zevkten boşaltıp rahatlatabilirsiniz. tabi isterseniz ilk aşama başlangıç için prostat masaj aleti de alabilirsiniz. hatta sitede bu tür oyuncaklardan iyi anlayan öneride bulunabilecek bir üye vardı kimdi rumuzu neydi hatırlayamadım. aklıma gelirse ek olarak yazarım yine.

 5. 3

  ilk defa anal olacak bunu denesem alışkanlık yaparmı bekaret kilidi takıp denemek istiyurum konu hakkında bilgi vercek olan olursa özeldende yazbilir teşekkür ederim

Bir cevap bırakın