peniste titreme yada seğirme benzeri rahatsız edici hareket

Soru

öncelikle geçmişte hiç sorun yaşamadım cinsel hayatımda, geçen sene bir hayat kadını ile anal ilişki yaşadım sonra hastalık kaptım, testislerde ödem oluştu, 15 gün hastanede tedavi gördüm şimdi sorun yok. ancak o zamandan beri penis kasında mı yoksa damarında mı olduğunu anlayamadım bir titreşim var, seğirme gibi ama tam olarak öyle değil. üstelik böyle olduğunda ilişki yaşarken tam o noktalarda acıma çimdik atıyormuş gibi rahatsız edici bir his oluşuyor. doktor sorun olmadığını söyledi ama hala devam ediyor. başına gelen benzer durum yaşayan oldu mu ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 5

    belli ki hastalık kaptıktan sonra olmuş, siz tedavi olsanız da peniste üreme sisteminde bazı sorunlar bozulmalar meydana gelmiş. sinirsel olabilir, iltihap sinir sistemine bağlı iletim yapan nörolojik ağlarda hasara neden olmuş olabilir. belki damarın birisinde hasar görme sonucu kalp ritmi ile atar damar gibi hareket ediyor olabilir, belki kasların birisinde bir bölümünde seğirme benzeri istem dışı bir refleks olmuştur. belki bireşy kıpırdamıyor siz öyle hissediyorsunuz. iyice bakmak incelemek lazım, kas hareketi mi damardamı, bazen botox ile farklı noktalarda enjeksiyon yaparak bu sorunlu sinirleri lokal bloke edebiliyorlar. farklı doktorlara gidini, insan kendinin doktorudur, gerçekten titreşim varmı tam olarak nerde neden oluyor anlamaya çalışın.

    • 3

      dediklerinize katılıyorum, bir sıkıntı oluşmuş ki böyle bir rahatsızlık hissediyorsunuz. sinirsel nörolojik olma ihtimali var. sinir uçlarında hasar oluştuysa. belki kas bağlarında kalıcı hasarvardır. ileri derece tetkikler gerekebilir eğer çok rahatsız ediyorsa gelişmiş araştırmalar yapan eğitim hastanelerini ziyaret edin.

Bir cevap bırakın