peniste kızarıklılık sonra deri soyulması

Soru

Merhabalar ben 2 3 gün boyunca sabunla mastürbasyon yaptım ve bir zaman sonra orası kızardı 2 gün sonra ise soyunmaya başladı 1 kere ağrı oldu sadece işerken olmuyor ağrım falan sizce hastaneye gitmelimiyim gitmezsem ne olur?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  sabun cildi kurutur sakın bir daha sabunla mastürbasyon yapma penisin yara olur. şimdilik doktorluk bişrey yok yavaş yavaş geçer nemlendirmek yumuşatmak için vazelin sür iyi geliyor.

  • 2

   merhabalar benim penisimde yaralar ve çatlaklar var çok rahatsiz ediyor ne yapılabilirim. sıvı akıyor diye peceteyle sariyorum zararlı mı acaba

  • 3

   @aslanaslan4838 kardesim senin durum sıkıntılı, peniste bu kadar yara olmaz, olsada bir haftada geçer, akınta flan varsa viral enfeksiyon demektir. muhtemelen hastalık kapmışsın. çok bekleme işler daha kötüye gitmeden bir an önce doktora git. utanma çekinme.

 2. 5

  merhaba, sabunlar genel olarak ph değeri olarak hayli düşük temizlik ve hijyen ürünleridir. üstelik kayganlığı yetersizdir. buna rağmen sabun kullanarak mastürbasyon yapmak penis dokusunda kuruluğa sebep olur. kuruyan cilt çatlar ve bu çatlaklardan daha çok sabun dokuların arasına nüfuz eder. dokulardaki cilt hücreleri buna dayanamaz ve ölürler. haliyle penis dokusunda yoğun bir tahribat olur. sonrası acı ve çiledir. çabuk iyileşmez bunun için zaman ve nemlendirme gereklidir. eczanede e vitaminli, su bazlı, cildi koruyan nemlendiriciler vardır bunlardan kullanmak iyileşme sürecinde çok faydalı olur.

  • 3

   kaybedilen hassas doku ne zaman gelir

  • 2

   penise sürülebilcek zararsız nemlendirici markası ve modeli varmı önerebilecğnz

 3. 3

  sabunla mastubasyon yakmadığı varsaysak bile zevk verir mi kayganlaştırıcı özelliği yok bildiğim kadarıyla sabunun

  • 3

   kaybedilen hassas doku geri gelir mi, düzelme olur mu, bu konuda çok endişem var ?

Bir cevap bırakın