peniste kızarıklılık sonra deri soyulması

Soru

Merhabalar ben 2 3 gün boyunca sabunla mastürbasyon yaptım ve bir zaman sonra orası kızardı 2 gün sonra ise soyunmaya başladı 1 kere ağrı oldu sadece işerken olmuyor ağrım falan sizce hastaneye gitmelimiyim gitmezsem ne olur?

Cevaplar ( 6 )

  1. sabun cildi kurutur sakın bir daha sabunla mastürbasyon yapma penisin yara olur. şimdilik doktorluk bişrey yok yavaş yavaş geçer nemlendirmek yumuşatmak için vazelin sür iyi geliyor.

  2. merhaba, sabunlar genel olarak ph değeri olarak hayli düşük temizlik ve hijyen ürünleridir. üstelik kayganlığı yetersizdir. buna rağmen sabun kullanarak mastürbasyon yapmak penis dokusunda kuruluğa sebep olur. kuruyan cilt çatlar ve bu çatlaklardan daha çok sabun dokuların arasına nüfuz eder. dokulardaki cilt hücreleri buna dayanamaz ve ölürler. haliyle penis dokusunda yoğun bir tahribat olur. sonrası acı ve çiledir. çabuk iyileşmez bunun için zaman ve nemlendirme gereklidir. eczanede e vitaminli, su bazlı, cildi koruyan nemlendiriciler vardır bunlardan kullanmak iyileşme sürecinde çok faydalı olur.

  3. sabunla mastubasyon yakmadığı varsaysak bile zevk verir mi kayganlaştırıcı özelliği yok bildiğim kadarıyla sabunun

Bir cevap bırakın