çok mastürbasyondan peniste deri incelmesi diye bir şey olabilirmi

Soru

Merhabalar. Benim penisimde mastürbasyon yada seks sonrası acıma kızarıklık sanki deride kuruma çatlama gibi şeyler oluyor. bir arkadaşım çok yaparsan penis derisi incelir yıpranır dedi. acaba doğrumu, eğer böyle birşey olduysa düzelmesi için tekrar ne yapmam lazım ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 6

  Öyle bişey olsaydı bende deri kalmazdı ajaja bişey olmaz 31 e devam 😎

 2. 2

  selamlar, aşırı mastürbasyon zararlı olduğu kesin, ancak penis derisinde bu denli incelmeye sebep olmaz. belki bir miktar tahriş ve yıpranma olsa da doku canlı bir organizma olduğu için kendini yenileyecektir. lakin eğer bir cilt deri rahatsızlığı kuruluk mantar gibi fark edilmeyen enfeksiyonlar karşısında dediğinize benzer yan etkiler ortaya çıkabilir. bunun için bir uzmana gitmeniz muayene olmanız size yerinde bir tavsiye olacaktır.

 3. 4

  çok çekme koparacaksın elinde kalacak diyeni duydum da aşınacak derisi incelecek diye ilk defa duyuyorum. uydurma internet efsanesi sanırım. sürekli kuruma tahriş çatlama kanama kızarma pullanma döküntü falan oluyorsa bunlar deri incelmesi değil cilt sorunlarını işaret eder. bence utanmayın dermatolog doktora görünün.

 4. 5

  yok aga öyle seyler rahat rahat bosalabılırsın bebek yagı kullan ıstersen

Bir cevap bırakın