kocamı aldattım çok pişmanım kimseyle paylaşamıyorum

Soru

31 yaşında iki çocuk annesiyim, 11 senelik evliyim, eşimi çok seviyorum, ilk askım severek evlendik. kendi çok düzgün çok babacan biri ve mükemmel bir baba. son bir senedir eş olmaktan fazla, sırf anne baba olduk, ilgimiz alakamız haliyle azaldı, iş güçten. bunların hiçbiri yaptıklarım ahlaki değil, bilmiyorum dile getirmek istedim. sosyal medyadan biri ile tenistim, baya yazıştık konuştuk, iyi geliyordu yeni heves yeni heyecan, uzun lafın kısası kocamı onunla aldattım. çok pişmanım, kelimelerle anlatamayacağım kadar çok ,çok canım acıyor. söylesem itiraf etsem, boşanmaz bile öyle biri eşim ama bir daha da asla bana ayni sevgiyle ilgiyle bakmaz sevmez. bir şerefsiz uğruna yaptım hatamla çocuklarımın hayatını da mı yakayım ? yoksa yutup kendi ıstırabımı kendi içimde mi çekeyim. ne cevap beklediğimi de bilmiyorum açıkçası, kimseyle paylaşamıyorum ?

Cevaplar ( 14 )

 1. 7

  bir erkek olarak adama empatiyle bakarken bile canım inanılmaz yandı. tavsiye vermeye elim varmıyor bile, üzgünüm.

 2. 2

  ne olursa olsun kocanla paylaşmalısın aynı zamanda bi hata olduğunu da göstermelisin

 3. 5

  her aldatma kötüdür ancak böyle de bir babanın, insanın aldatılması başka bir kötü. yaptınız bir hata. bunu adama anlatıp da iyice hançerlemeyin sırtından. acınızı da yaşayacaksınız içinizde yaşayın.

 4. 4

  yaptığınız hiç hoş değil, ancak şu aşamada gidin her şeyi itiraf edin diyemem, çünkü hata üstüne bir hata daha yapmış olursunuz. gerçekten pişman olmuş biriyseniz bu hatayı bir daha asla yapmayın, onurlu şekilde hayatınızı sürdürmek için çaba gösterin, eşinize ailenize daha sıkı tutunun. yok şimdi pişman oldum ama 3-5 ay sonra dayanamdım canım çekti yine yapabilirm diyorsanız o zaman zaten siz hata değil bile isteye bunu yapıyorsunuz demektir.

 5. 4

  zaten bir hata yapmışsınız yaptığınız şeyi eşinize anlatarak hatanın üzerine bir hata daha yapmayın. anladığım kadarıyla zaten pişmansınız. bir daha böyle hataya düşmemeye kesin karar verin. haranizdan ders alarak yuvanizin kıymetini bilin..

 6. 4

  bu durumu gidip eğer ki söylerseniz işler daha da kötüye gidebilir. eğer ki yapabilirim diyorsanız içinize atın ve bunun acısını kendi içinizde öldürmeye çalışın. yapılan şey çok hatalı ve yanlış birşey ama önemli olan bundan sonra bir hata yapmadan ve bunu içinizde öldürerek yolunuza devam edip sessiz olmanız doğrusu olabilir.

 7. 1

  böyle bir erkeğe sizi seven kocaniza böyle bir kötülüğü nasıl reva gördünüz. soyleyip te size norospu gözüyle bakacağına içinizde yaşayın

 8. 2

  bence söylememizde fayda var neden diyeceksiniz içinizdeki aşırı derece pişmanlık var anladığım kadarıyla belki bize laf düşmez ama şahsi fikrimi soracak olursan sakla ama bir daha yapmamak üzere kendini tut artık bundan sonra. anlayabiliyorum bi heyecan heves uğruna yapılmış bir şey kesinlikle herkes söylediklerimden yanlış anlamasın ve bundan sonra eşinize sımsıkı tutunun elini hiç bırakmayın…

 9. 2

  hatalar insanlar için yeter ki hatanı anlayıp dönmesini bilmek. sakın sakın ona konuyu açma konuyu bir daha açılmamak üzere kapat gitsin.

 10. 5

  böyle durumlarda erkek tarafı öğrendiğinde genelde olay boşanmayla sonuçlanır. erkeklik gururu diye bir şey var. erkek tarafı bu durumu kaldıramaz. eğer kocanızı seviyorsanız bunu ona anlatmayın, başkalarından duymayacağından da emin olun. işiniz zor, eşinizi aldattığınız kişi size şantaj yapabilir. bu ihtimal de var. erkekler bu durumları kullanmaya eğilimlidir. ha eğer o kişi tek gecelik ilişkiler arayan biriyse çok fazla sıkıntı olmayabilir de. ancak sonuç olarak şunu söylemek gerekiyor; gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır. o iş bir gün ayağınıza dolanır. sağlık bakanımız ne demişti: covid’le en iyi mücadele hastalığa yakalanmamak. böyle işlerde de en iyisi hiç bulaşmamak.

 11. 3

  evlisin sosyal medyadan biri ile nasıl tanışıyorsun hadi tanıştın onunla olmak yatmak bu kadar basit ve kolay mı, ve çocuklarında var. kocan zevk vermiyor seni inletemiyor olabilir bunu önce onunla paylaş veya ayrıl öyle başkasıyla ol.

 12. 2

  öncelikle yaptiginiz cok kötü birsey ancak bu hayat devam ediyor ve hayatin bazi sorumluluklari vardir size tavsiyem ilk basta bir nasuh tövbesi yapmaniz ve bu pismanligi ölene kadar icinizde yasamanizki böylece ayni hataya birdaha düsmezsiniz

 13. 4

  etrafımda böyleleri çok oldu. kendi isteğiyle başka adamla yatar, yattığı adama şerefsiz der. kocana itiraf et bari dersin, o beni asla böyle bişey yapmaz biri olarak görüyo, gözünde çok temizim der.

 14. 3

  bence bir hata yapmişsin. bir daha bu hatayı yapma. bu olayı da ona kesinlikle ama kesinlikle söyleme..

Bir cevap bırakın