beyaz tenliyim fakat vajinam çok kara neden

Soru

20 yaşında bir bayanım benim merak ettiğim beyaz tenli bir kız olmama rağmen vajinam bana ait değilmiş gibi simsiyah hatta bu yüzden evlenmekten korkuyorum utanıyorum beyazlatma yöntemleri varmış ama pek bilgim olmadığı için nasıl yapılacağınada bilmiyorum bu konuda bilgisi olan varsa lütfen yazmasını istiyorum şimdiden teşekkürler

Cevaplar ( 7 )

 1. 5

  genetik faktörlere göre bazı kişilerin böyle olabiliyor doğal hali

 2. 8

  bazı kişlerde böyle oluyor, iskandinav bir arkadaşım var, kendisi hayli beyaz tenli ama sizin gibi vajina renginin çok koyu olmasından şikayetçi. vücutla ilgili olsa gerek. bazen ağda yapmaktanda oluyormuş diye söyleyen arkadaşlarımda oldu, ne kadar doğru bilgi bilemiyorum.

 3. 4

  bu iş için özel bazı peeling ürünleri varmış. yanlız bunlar cildi kurutup üst tabakadaki deriyi öldürüyor sonra soyulmasını sağlayıp alttan daha açık tonda cilt çıkmasını sağlıyor. böyle olması riskli ciltte yara, leke tahriş gibi kötü sonuçları olabilir kullanmak epey riskli. okuduğuma göre fazla kullanım cilt kanseri riskini arttırıyormuş.

  • 4

   bazı erkeklerde kullanıyor galiba bu dediğiniz kremden. erkekler derken crossdresser, trans, sissy, femboy, ladyboy, shemale gibi eğlimli olanlar. onlarda ten rengi ile aynı renk oluns beyaz açık renk olsun diye kullanıyorlar galiba. tabi cilt kanseri riski varsa kullanmak pek mantıklı değil. varsın koyu renk olsun, porno oyuncusu olma niyetimiz olmadığına göre varsın öyle kasın ne olacak.

 4. 3

  Ne güzel nesi var koyuysa olsun pespembemi olsun istiyosun

 5. 2

  merhaba, herkesin vücut yapısı farklıdır. ergenlik döneminde aşırı beyaz olan ten renginde koyulaşma olabilir bu tip şeyler normaldir. bazı arkadaşların dediği gibi genetik faktörler. bazen de naylon polyester yada hava aldırmayan çok boğucu kıyafetler kullanmaktan dolayı nefes alamayan ciltte kararma olur. bu sebeple pamuklu cilde nefes aldıran kıyafetler tercih etmeli.

 6. 5

  Kiminin ki esmer oluyor kiminki kaymak gibi kimininki sütlü çikolata gibi takma kafana hepside bir binden tatlı

Bir cevap bırakın