19 yaşındayım penisim sola doğru yamuk

Soru

19 yaşındayım penisim kalkıkken sol doğru yamuk biraz ileride herhangi bir sorun olur mu tedavisi var mıdır cevaplarsanız sevinirim başka sitelerde dalga konusu olmuştu burası gayet güzel bir yer burada olacağını sanmıyorum.

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    merhaba, genelde çoğu erkekte bu tip sorunlar yaşanıyor. asıl sebebi ergenlikte gelişme sürecinde penisin yanlış konumda durmasından kaynaklanır. mesela bu gelişim sürecinde geniş boxer yada hiç çamaşır kullanmamak, bazı kesimi uygun olmayan kot pantolon, şort eşofman gibi kıyafetler giymek penis konumu için iyi olmayabilir. penisin en doğru konumu başı yukarı yöne yani göbek deliğine bakacak şekilde gövdeye yaşlanmış olmasıdır. bu sayede düz şekilde gelişerek sağlıklı bir işlev yerine getirebilir. buna en uygun bildiğiniz klasik slip çamaşır kullanmaktır. diğer çamaşırlarda penis alta, aşağıya yana, bacak arasına sarkarak muz gibi farklı yönlere eğilerek bozuk şekilde gelişir. haliyle sonrasında tedavisi yoktur. eğer bu eğrilik çok fazla ise ilişkiye girmeyi zorlaştırıyorsa ameliyatla bazı yerler kesilerek yeterli bir düzelme sağlanmaya çalışılır. az olan yamuklar görüntü olarak kızlar tarafından biraz çirkin bulunsa da işlevine herhangi bir sorun çıkarmaz. bu sebeple çokta dert etmenizi gerektirecek bir durum yoktur. muhtemelen tedavi olmaz bu şekilde kalır, belki gençseniz gelişim tam bitmediyse slip kullanıp penisi eğikliğin olduğu yönün tersine yatırıp bu şekilde biraz daha düzelme olmasını sağlayabilirsiniz.

  2. 5

    az önce benzer bir soru daha vardı ona cevap yazdım sizdede söyleyeyim doreanse 1205 slip alıp kullanın memnun kalırsınız.

Bir cevap bırakın