erkekler plug neden kullanmak ister zevk alır mı

Soru

merhaba, dün gece kocamla her zamanki gibi sevişmeye başladık, normalde ön sevişmeyi uzatırdı oral yaptırırdı bu sefer farklı davranıyordu. sana sürprizim var dedi, ney olduğunu sordum pis pis sırıtıyor, sonra bitince söylerim bakalım bir fark anlayacak mısın dedi. çok azdım arkanı dön dedi, doggy pozisyonunda çok sert girdi, omuzumdan saçımdan tutup bir süre öyle yaptı, sona çıktı yüzünü dönüp yat dedi, misyoner pozisyonunda devam etti ama çok sert yapıyordu hiç daha önce böyle değildi, sana sürpriz falan dediği için bir yandan düşünüyorum, sen azdırıcı hap mı aldın diye sordum ? hap değil ama yaklaştın dedi, ne kullandın enerji içeceğimi sana bir şey olmuş. belli bir şey kullanmışsın deyince, döndü poposunu gösterdi, o nedir öyle dedim şaşırdım. sana bahsettiğim anal plug vardı ya onu aldım dedi. inanamadım delirdin galiba falan derken sekse devam etti. bariz performansı çok iyiydi, bitince bu anal plug neden kullanıyorsun, hoşuna mı gidiyor, arkadan zevk mi alıyorsun diye sordum. beni daha çok isteklendiriyor azdırıyor, daha çok uyarıyor, sertleşmeye faydası oluyor, ekstra zevk veriyor. azdırıcı anal masaj gibi düşün diyor, şaşırdım. başka erkeklerde böyle mi, gerçekten erkekler plug neden kullanmak ister zevk alır mı ? yoksa kocam biraz şey mi, anladınız siz onu işte ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 0

  ben ortada bir sürpriz göremedim. sürpriz var deyince ben de beş taş almış, bunun şerefine senden anal isteyecek sandım bi an. neyse. her erkek zevk almaz bundan. alanlar olduğu kadar almayanlar da var. mesela ben nefret ederim. 20 li yaşlarda denedim baktım bana göre değil daha ellemedim. cinsel ilişkideki performansı attırır mi bilmem. yani kocanın zevki kendi zevki bu sana etki edecek durum nasıl ceyeran etti onu anlayamadım. içinde bulunduğun durumu olgunlukla karşılaman için ekstra performans gösterip, sana bunu kabul ettirmek istiyor belki de. yapmak istiyorsa bırak yapsın. sen de ona supriz yap bele bağlanan adı ne bilmiyorum yapay penis al ve ona patronun kim olduğunu göster.

 2. 2

  temelde mesele prostat uyarımı ile ilgili. erkekler bundan zevk alıyor ve uyarılıyorlar. uydurma değil anatomik olarak bilinen bir gerçek. lakin uygulama yönünden erkeğin yönelimini bozabilecek kadar sakıncalı şeyler.

 3. 0

  bağımlılık yapan zararlı maddeler gibi düşünün, ilkte her zaman zirveyi yaşar, kullandıkça dozu arttırması gerekecek, plug kesmeyince daha uzununu arayacak bir süre sonra ortanıza 3. alıp kendini bile becertebilir, güzel güzel konuşup anlaşmanız gerekiyordu, pasifliğe doğru kaydığını aktarın bir erkeğin prostat boşalmasından sonra hiç bir ilişki onu zirveye taşımayacak.

 4. 0

  sadece merak ve küçük fantezi mi yoksa yönelim mi takip, etmende fayda var

Bir cevap bırakın