penisin vajinaya girip çıkarken ki hissi nasıldır

Soru

Merhaba, daha önceleri sevgilimin evinde vakit geçirmiştik beraber uyutmuştuk göğüslerime dokunuyordu hep o an bi gıdıklanma hissi yaşamıştım ve ıslanmıştım. Sonra ayrıldık. Lezbiyen kuzenim var onunla da sadece memelerimizi falan açıp yalatmıştık. Yine aynı his. Sonra kendi kendimi tatmin edip klitoris olarak uyararak zevk almaya başladım, boşaldım. Ama gerçek penis hazzını bilmiyorum. Araştırırken öğrendim, erkek penisi vajinaya girip çıktığında klitoris uyarılma sırasındaki o his sürekli oluyormuş ve penis aslında oraya değip çıkıyormuş. Eğer böyleyse çıldırabilirim. Doğru mudur o his nasıl acaba bilen anlatabilir mi. Çok merak ediyorum.

Cevaplar ( 6 )

  1. Klitosiri ellede uyarildigi ucarsin penis ice girip ciktikca zaten vajina ona gore uyarilir ve ic duvarlar sayesinde buyuk bir haz yasanir. O an cok hassas andir bu yuzden zevkin doruguna dogru cikarsiniz

  2. merhaba, genelde cinsel ilişkinin zirve olduğu düşünülür ancak elle tatmin cinsel ilişkiye göre daha zevklidir. eğer elle tatmin oluyorsanız dokunumdan zevk alıyorsanız, ilişkinin daha muhteşem olacağını fazlaca düşünüyorsanız, yaşayacağınız ilk ilişkiler sizin için hayal kırıklığı olabilir. bu durum baldan sonra çikolata yemeye benzer, balın yoğun tadı damakta bastırıcı etki oluşturup çikolatanın tadını maskeleyecektir haliyle çikolatanın lezzetini alamayacaksınız. bu sebeple kişiler çok fazla elle tatmin olmayın buna alışırsanız sonra gerçek ilişkide zevk almaz adaptasyon sorunu yaşarsınız diye söylüyoruz.

  3. cok guzeldir denemelisin

  4. soruyu soran kisinin sordugu su ben hic cinsel iliskiye girmedim ama oyle bir his aldim sevgilimle uyurken ben uyurken benimle cinsel iliskiye mi girdi diye soruyor

    • farklı bir bakış açısı farklı bir yorum, lakin hissin hazzın anlatımı olmaz ancak yaşanınca nasıl olduğunu anlarsın, birde uzmanların anlattığına göre herkes aynı hissi hazzı yaşamıyormuş, haliyle anlatılanla hissedilen farklı olabilir.

  5. kesinlikle bir erkekle ilişkiye girmek ve onun sizi elle uyarması size daha çok zevk verecektir. bir vulvua da penis giriş çıkışından daha fazla zevk alır yani.

Bir cevap bırakın