penis yalama nasıl bir duygudur erkekler çokmu zevk alıyor

Soru

benimde bazen aklıma geliyor burda benzer görünce yazayım dedim. genelde erkekler daha çok oral yaptırmayı seviyorlar, ilişki isteyenlere göre oral yaptırmak isteyenler çok daha fazla. neden ilişki zevk vermiyormu oral yaptırınca daha çok mu zevk alıyorlar. ne hissediyorlar çok merak ediyorum, mesela sevgilim vajinamı yalayınca aldığım zevkin aynısını mı yaşıyor erkeklerde ? tüm erkekler oral seks konusunda biraz takıntılımı ? ilişkiden önce illa oral istiyorlar ama onlar bizimkisini her seferinde yalamıyorlar ?

Cevaplar ( 11 )

  1. bu işe karşıymışsın gibi yazmışsın, ne bu sitem çok kızdın erkeklerin oral istemesine nedir hesap sorar gibi 🙂 genelde bir okadar da oral sevmeyen erkek var. bende çok sevmiyorum açıkçası. gerçek bir birleşmenin yerini tutmaz.

  2. oral seks olayı göreceli biraz. seven var sevmeyen var. tabi abartı olması her seferinde kural gibi uygulanması sinir edici olabilir. eğer isteyende yapanda bir birine uyuyorsa razıysalar olur. tabi ağız içi sıcak ve ıslak olduğundan erkek bu işten daha çok zevk alır o sebeple biraz daha ön plana çıkabilir. birde ilşki her zaman mümkün olmayabiliyor ama rahatlamak için iki arada bi derede hemencecik oral yapılabiliyor ondanda tercih sebebi fazladır.

  3. ben kadın cinsel organı yalamaya bayılıyorum her sekste yalarım

  4. Penisimizin yalanmasını istememizin en büyük sebebi pornolar profesyoneller o kadar güzel yalıyor o kadar güzel sesler çıkarıyorlar ki bu bizi mutlu ediyor hele ki yalayan kadın güzelse gözlerinin içine bakarak ve gırtlağına kadar sokarak yalatmak bizi içinize girmekten daha da mutlu ediyor

  5. selamlar, bu konuda pek çok yorum yapılabilir, olumlu olumsuz, zararlı zararsız, zevk alıyor almıyor tartışmaları bir yana bazı sebeplerden cinsel ilişkinin kolay yaşanamadı durumlarda da kolay bir yöntem olduğu için oral seks tercih edilebilir. sırf sadece oral seks isteyen fanatiklerde yok değildir. @erotic-girl bu konudaki yorumu da gayet yerinde bir fikir olarak kabul edilebilir.

  6. erkekler oral yapılmaktan çok zevk alıyorlar, sizde biraz dominant davranıp hedi bakalım sıra sende deyip verin ağzına vajinayı, üstüne başını ellede bastırın yumulsun size zevkinize bakın.

  7. Evet fazlasıyla zek alıyoruz

  8. bana göre penisi vajinaya sokmak kadar önemli ve bir o kadar zevk veren bir işlemdir oral. vajina yallamak 10/6 ise penis yallatmak 10/10 ve sex yapmak 10/10 dur. ikisinin erkeğe verdiği farklı olabilmekle beraber bazıları da sevmiyor olabilir(gerçi öyle birine denk gelmedim ama…)

  9. evet erkekler çok zevk alıyorlar. onun dışında kadının önü de yalanır size öyle gelmiştir. siz yalatmayı bilmiyorsunuzdur : ) 69 69 69 şart

Bir cevap bırakın