penise sürülen ereksiyonu sağlayan taşlar

Soru

arkadaşlar merhaba geçenlerde duyduğum birşeyi sormak istiyorum. bir arkadaşım penise sürülen jamaika (okunuşu) taşından bahsetti. asıl adını kendi de bilmiyor bir tür sabun gibi kalıp halinde olduğunu, işte gerektikçe de onu penisine sürdüğünü, bu sayede 4-5 saat ereksiyon halinde kaldığını söyledi. kendisine bi yerden kullanılmış verdikleri için o da ismini cismini bilmiyor. netten çok bakındık ama bulamadık sizler böyle bir taş duydunuz mu ? bilenler varsa aydınlatın lütfen 🙂

Cevaplar ( 2 )

  1. taşla ilgili bilgim yok ama büyük ihtimalle düzmecedir. bunun dışında “4-5 saat” ereksiyon dediğiniz şey de priapizm denilen bir rahatsızlığa girer ve penisin işlevi büyük oranda zarar görür. bir nevi kangren olma durumudur. o sebeple siz ve arkadaşınız bu tarz şeylere vakit harcamaktan çok ‘elinizin’ altındakini nasıl daha doğru kullanabilirsiniz bunları düşünün.

  2. bu neymiş ilk defa duydum bende. tamam deki işe yarıyor en fazla yarım saat olsun bu ereksiyon. öyle saatlerce kazık gibi olası penisteki damarlara zarar verir. bilinçsizce kullanmak sakıncalı olabilir.

Bir cevap bırakın