çapkın erkeğe yada kölelikte penis kilidi takmak

Soru

merhaba, merak ettiğim bazı konular var. kölelikte penise kilit takılması şart mı ? dominant bayanlar neden penisin kilitli olmasını ve anahtarın kendisinde olmasını istiyor ? hizmet ettiğim bayanların tamamı penisimi kilitledi neden ? ayrıca çapkınlık yapan erkeğe penis kilidi takılmalı mı ? bunlar hakkında görüşleriniz nedir paylaşır mısınız ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 2

  erkeğin her şeyi penistir, dolayısı ile penise kilit vurmak onu esaret altına almakla aynı şey olarak düşünülebilir. bu yüzden chastity cage penis kildi takmaları normal. eskiden penis kilidi yokken iple bağlanıyordu yada küçük işkence gibi oyuncaklar kullanılıyordu. bu şeylerin yerini dolduıracak yeni bir alternatif aranıyordu ve kilitler keşfedildiğinde çok tutulmasının sebebi de bu oldu. sahibe köle fantazilerinde, penisi partnerden gizlemek için, pasif olduğunu belirtmek için, kendini dizginlemek yada ceza vermek için, aşırı mast yapanlar için, çapkın kocaları kontrol altında tutmak için, partnerine kendini hatırlatmak için, penisi küçültmek yada işlevsizleştirmek için, penisini istemyen ve yok sayanlar için, erken boşalanlar için, her yerde penisin kalkmasını engellemek için, illa bir sebep olmadan sadece zevk için bile kullananlar var. son zamanlarda aktif, pasif, trans, femboy, sissy, normal erkek fark etmiyor herkes tarafından kullanılabiliyor. bu penis kilidi trendi, sosyal medyada bir birinden gördükçe insanlar arasında yayılıyor.

 2. 2

  sahibe köle ilişkisinde, köleyi cezalandırmak önemli, itaat etmesini ve yalvarmasını sağlamak için olmazsa olmazdır. biraz acı çekmesini sağlamak, zevk almasını ve ereksiyon olmasını engelleme maksadı ile kullanılır. erkeğe kilit takmak, köpeğe ağızlık takmak gibidir. dikte edip kontrol altına alınmayı kolaylaştıran, erkek üzerinde fiziksel ve psikolojik baskı kurmayı sağlayan bir araçtır diyebiliriz. anlatım çok fazla teknik oldu galiba, ancak daha farklı nasıl anlatılabilirdi bilmiyorum. tabi köle sahibe ilişkisi olmasa da bazı kadınlar kocalarına takmaktan haz alıyorlar. bunun dışında belki adamlar yaramazlık yapmasın diye de takılabilir.

  • 2

   evet eva hanım sizi çok iyi anladım. kesinlikle itaat edecek emirlerinizden dışarı çıkmayacak. hata yapmayacak yaparsa da bedelini ödeyecek.

  • 2

   bence kadına çevirmek içinde takılabilir tabi itaat edince kadınada çevirebilirsin zaten

 3. 2

  bence penis kilidi takınca artık erkek olmuyor feminen oluyor o yüzden bir erkeği kadın çevirmek içini ideal bence

  • 2

   bencede, eğer artık penisten vazgeçtiyse, aktif olmak onun için çokta önemli değilse o zaman penis kilidi takıyordur.

 4. 2

  eğer penis acıyorsa kilit milit takmayın zira fantezik aksesuarların da bir sınırı var. insan partneri istiyor diye dayanılamaz acılara katlanmamalı. mesela bunların başında anal seks geliyor. pek çok kadın anal sekse razı oluyor sonra da acı neticelerine katlanıyor.

 5. 2

  penis kilidinin pek çok farklı amacı olabilir. bir köle kesinlikle penis kilidi takmalıdır diye de bir kural yoktur. erkekleri kontrol etmenin en kolay yolu penisini elinden almaktır😂 kilit buyüzden çok işe yarar. hoşunuza gitmiyorsa hayır demekten hiç bir zaman çekinmeyin

Bir cevap bırakın