aynı anda penise takılan anal dildolar kullanışlı mı

Soru

muhasebeciyim işlerim çok yoğun ikinci evliliğimi yaptım ancak eşim cinsel olarak çok istekli gerek iş yoğunluğundan gerekse performans yetersizliğinden eşimi yeterince tatmin edemiyorum. Laf arasında bir müşterim penise takılan dildolar olduğunu söyledi kadının çoklu zevk almasını sağlıyormuş sürpriz yapıp böyle birşey alıp kullanmak istiyorum ancak eşim bu konuda neder bu tip dildolar kullanışlı olur mu bilemedim.

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    merhaba, ikinci evliliklerde ilk dönemlerde biraz uyum ve adaptasyon zorluğu yaşanabilir, çünkü ger iki birey de bir önceki alışkanlıklarından öğrendikleri şekilde davranırlar. zaman içinde bir birlerini tanıdıkça yeni bir senkronizasyon kanalı geliştirmeye başlarlar bu şekilde adım adım taşlar yerine oturur. yeni başlayan cinsel eylem düzeninde ilk dönemde cinsel doyum arzusu ile fazlaca cinsellik talep edilebilir, bu durum normaldir. bir süre sonra bu konuda da bir dengelenme olacaktır. sizde bu dönem içinde kendinizde yetersizlik olduğunu düşünmeyin, yoksa ilerleyen süreçte performans kaygısı yaşamaya başlarsınız, bir nevi korkularınız kabusa dönüşebilir. kendinize güvenin rahat olun, endişe etmeyin. düşünce olarak dediğiniz dildoyu yetersiz geldiğiniz için değil cinsel ilişkinizi renklendirmek heyecan katmak için alın. kaliteli doğru ölçülerde bir dildo seçmek önemli, hele ki bu durumu eşinizle paylaşırsanız onun beklentilerine göre bir dildo alarak bu hazzı zirveye çıkartabilirsiniz. farklı tipler bulunabilen bu dildolar genellikle çok esnek olurlar biraz daha yüzeyi güz ve et dokulu seçmeniz faydalı olur. penise takılması sayesinde double penetration denilen aynı anda anal ve vajinal olarak her iki bölgeye de temas edeceği için haz verme oranı daha yüksek olacaktır. başkada dikkat edebilecek nokta yok, son olarak size mutluluklar dileriz.

  2. 4

    Cinsel birleşimi ve haz alma eylemini sadece cinsel birleşim anı olarak görmek zaten tatminkarlık vermeyecektir size. Süre ile alakalı değil yöntemle alakalı bir durum. Alacağınız herhangi bir dildoyu kendi yerinize kullanmaktan ziyade, eşinizle farklı eğlenceler denemek için kullanabilirsiniz. Cinsel birleşim başlangıcında, cinsel birleşim arasında, cinsel birleşim anında ve cinsel hazzın son anlarında, kısaca istenen her şekilde kullanabilirsiniz. Aralarda sizde bu işin bir parçası olduğunuzu hisseder ve hissettirirseniz, eşinizin mutluluğunu umursadığınızı gösterirseniz kat kat daha fazla tatmin olacaktır.

Bir cevap bırakın