penise dokunmadan boşalma olur mu

Soru

sevgilimle öpüşürken boşalıyor, hatta cinsel şeylerden konuşurken bile boşalıyor. çok azgın olunca böyle oluyor, çoktandır mast yapmadım diyor. yani erkeklerde normal mi, penise dokunmadan boşalma olur mu ? bana biraz sorun varmış gibi geldi tabi çok bilmediğim için erkekleri emin olamadım ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  sevgilinde erke nboşlama sorunu var. hemde aşırı ileri düzeyde. böyle birine erkek bile demek zor ki seks yapamya kalksanız daha bşalamadan boşlalacağı için iş göremez sizi memnun edemez. şimdi belki çok farkında değilsiniz ama evlenince düşünsenize karısını bir gece bile memnun edemeyen doyuramayan erkek ne kadar kabul görür. bence ivedi olarak kendini düzene sokması bu sorunu aşmak için çalışma yapması lazım. yoksa durumu vahim.

 2. 3

  hayatım umarım sevgilin kendine çekin düzen verir, yoksa bu adamdan sana hayır gelmez. dediklerin hiç normal değil, sağlıklı sıradan bir erkek ne kadar da azsa ne kadar da mast yapmasa öyle öpüşürken falan boşalmaz. bayağı bariz şekilde erken boşalma sorunu var.

 3. 2

  bir erkek sadece rüyasın da kendilin den boşalir penis kalkar ve aşı derece de sertleşir öyle bir sertleşirki uyaniken bile bu kadar sertleşmez bu sayede penis kendilin den boşalir bu hariç öpüşürken boşalma cok zor sedece penis sertleşir ve sulanır ama ele bir müdahale olmadı zaman boşalmaz sağlıklı bir penise uzun zaman dayanır hepsi bir yana cinsel konular konuşurken boşalmak ilk defa duyuyorum sevgilin aşısiri derece de masturbasyon yapmış olmalı ve penisi etkisini kaybetmiş penis damarları geyvşemiş hem tip konusun da hem psikoloji olarak cokun du için de olabilir tavsiyem bir doktora görünmesi acil olarak citti düşünüyorsan bu şekil de evlilik olmaz ya ayrılırsınız ya onu aldatırsin

 4. 3

  öpüşmeyi koklaşmayı skişmeyi bırakın sadece bakarak bile cenabet olan var. libidosu fazla. bu durum evlenince artı puan olarak yansıyabilir.

Bir cevap bırakın