pasif eşcinsel nasıl boşalır doyuma ulaşır

Soru

merak ettiğim bir şey var mesela gay pornolarında görüyorum, birisi aktif biriside kilit takmış pasif. şimdi erkek penisiyle oynayıp bu şekilde boşalıyor doyuma ulaşıyor ama bakıyorum bu pasif olan kişi penisi kilitli hiç bir müdahale yok ilişkide çok zevk alıyor bazen hiç dokunmadan penise ellemeden kilitliyken boşalıyor, kimi zaman hiç boşalmadan ilişki bitiyor ama memnun görünüyor. nasıl oluyor bu şekilde boşalıyor ? yada hiç boşalmadan ilişkiyi bitiriyor nasıl rahatlıyor boşalmadan doyuma ulaşıyor öyle yarım kalmış gibi bırakıyor ?

Cevaplar ( 2 )

  1. prostat uyarımı ile ilgili bir durum. eğer araştırırsanız erkeklerin prostat masajı ile penislerine dokunmadan orgazm olup boşalabildiklerini görürsünüz. gay ilişkide de de prostat masajı görevini aktif olan kişinin penisi üstlenmiş oluyor.

  2. bunun için psikolojik bir hazırlık ve penise dokunumun azaltılması gerekiyor. eğer penise aşırı dokunulursa beyin penisteki zevke odaklanır, bunun yerine uyarım prostat sayesinde olmalı ki buraya odaklansın. doğru uyarım ve düzgün ritim tutma sonucu bu haz zirveye ulaşır ve istemsiz pasif boşalma dediğimiz olay gerçekleşir. bi noktada penis kilidi kullanılmasıda bu sebepten oluyor.

Bir cevap bırakın