sevgilimle ilk buluşmada istemsiz boşalma durumu olur mu

Soru

merhaba, sevgilimle buluşacağız ve temas olacak. sarılma öpüşme vs ve ben ilk defa bu durumları yaşayacağım. kendime güvenmiyorum heyecandan hemen boşalır mıyım veya boşalmamak için yapmam lazım?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  konuya ben de biraz vakıf oldum. arzuyla birlikte olmak ve rüya görmek dışında penis dokunmadan boşalma olmuyor. normalde. sizdeki sağlık sorunu mu. ilk olduğu için normal mi.

  • 3

   bende herhangi bir sağlık sorunu yok. herhangi bir cinsel ilişkiye de girmeyeceğiz kendimi kontrol edebileceğimi düşünüyorum fakat ya edemezsem.

  • 4

   tam olarak öyle değil. uyarı fazla olunca çok az bir temas veya dokunma boşaltabilir. uyarılma çok olmazsa öyle.

 2. 3

  deneyimsiz erkeklerin bir çoğunda benzer durumlar oluşur, kimileri kendini geliştirir kontrolü sağlarlar, kimileri ise hiç geliştirme çabasında bulunmazlar. önemli olan ilk ilişkide eken boşalıp boşalmamak değil, ilerleyen süreçte kendini geliştirmektir. eğer kendinizi geliştiremiyor yada bunu umursamıyorsanız asıl sorun etmeniz gereken budur.

  • 2

   bunu umursuyorsak fakat yine de cözüm bulamıyorsak ne gibi cözümlere basvurmalıyız

 3. 5

  bence evlenmeden ahlaki olmayan eylemlerden uzak durun, çünkü genelde bu tip leyler yaşayanların gelecek kaderi hiç iyi olmuyor, kısacık bir şehvet uğruna koca bir ömrü heba etmeye değer mi…

 4. 2

  ilişkiye girmeden bu kadar sorun ediyorsan bu kaygıyla sertleşme bile yaşayamama durumun var. evlilik dışı ilişkiye ben de sıcak bakmıyorum.

Bir cevap bırakın