penis ve testislerde soğukluk olması

Soru

penis ve testislerde soğukluk var neden acaba. otururken oluyor yürürken geçiyor buda beni çok rahatsız ediyor. ürolojiye gittim sorun yok dedi ereksiyonda sorun yok, sebebi ne olabilir böyle bir durumla karşılaşan var mı ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  kan akışı ile ilgili bir durum olabilir, zaten vücut bu bölgede kendisi bir iklimlendirme yapıyor. verimli sperm üretimi ve erkek sağlığı için belirli bir ısıda kalması gerekiyor. haliyle kimi zaman soğuk kimi zaman sıcak oluyor. birde terleme oluyorsa yada pamuklu yerine polyester naylon çamaşır kullanıyorsan hava alamıyorsa bu tip rahatsızlıklar olası. doktor sorun yok dediyse çokta kafaya takmayın. diğer türlü psikolojik sorun oluşturmaya doğru gider.

 2. 2

  bence normal, bende de oluyor bazen bugüne kadar hiç sorun etmedim, erekte olmadığı durumda zaten kan yok içinde soğuk olması normal, cinsel performansta, ereksiyonda sorun yoksa devam:)

 3. 8

  soğuk yada sıcak ne fark eder, terleyince üşüyor soğuyordur yada kan dolaşımı olmayınca da oluyor olabilir. sağlık sorunu değilse olmadık yere psikolojinizi bununla bozmayın.

 4. 3

  baya bir ruh sağlığını bozuyor 4 defa doktora gittim en son prostat intihap şüphelendiler antibiyotik verip gönderdiler bakalım ne olacak sonuç alırsam burdan paylaşırım

 5. 2

  havaya ya da başka bir şeye bağlı olarak ben de bunu yaşadım. bunda büyütecek bir şey yok. hatta sperm kalitesi açısından soğuk olması daha iyi.

Bir cevap bırakın