penis üzerindeki görünen damarda morluk ve ağrı

Soru

slm ilişkiye girerken biraz fazla uzattık ortalama 1 saat kadar ilişki yaşadık sonunda zor boşaldım. ertesi sabah penisimde ağrı ve sızlama vardı. şimdi ereksiyon olunca bakıyorum damarın birisinde morluk ve dokununca ereksiyona geçince şiddetli ağırı oluyor. acaba fazla zorladığımız için mi oldu, kendiliğinden geçen birşey mi, sizce doktorluk durum var mı ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 2

  morarma ve ağrı normal değil, belki damar patlamış yada incinmiş olabilir. eğer etrafa yayılan morluk ve şişlik varsa dokuların arasına kan sızmıştır. böyle bir durumda doktora gitmeniz faydalı olur. yok sadece lokal ise belk incinmiş fazla zorlamadan dolayı doku ezilmesi olmuştur. bu durumda dinlendirmek ve zmana bırakmak iyi gelier kendilğinden geçer.

 2. 2

  zorlarken incitmişsiniz, damar yırtılsa acıdan duramazsınız. bence çok endişe etmeyin zamanla geçer doktorluk durum yok gibi sakin olun.

 3. 9

  merhaba, çoğu zaman bireyler cinsel aktivite sırasında penisini fazla zorlayıp incitebiliyorlar. bu gibi durumlarda kızarma biraz belki morarma ve az miktarda şişlik oluşaibliyor. bu tip ufak sorunlar bir süre istirahat ile kolayca geçip toparlanıyor. ancak hassasiyeti bir süre devam edebiliyor. bu süreçte tekrar bu kadar zorlamamak gerek, çünkü önceden incinen narin bu yapı zarar görmeye müsait olabilir.

 4. 6

  penisin uç kısmında yani sünnetli baş kısminda morarma var. ağrı sızı acıma yok. neden olabilir. 2 aydır geçmiyor. o siralar bacagima ve kasiklarıma ağrıdığı icin masaj yağı sürup madaj yaparken bulaştirmis olabilirim. ondan olur mu?yoksa başka bir şey mi?saygılar

  • 2

   noldu naptiniz ? ayni durum bende var sonuç noldu ? bende de aniden penis ucumda morarma var zaten uzun suredir bir morluk vardi şimdi ufak bir tane daha oldu ve damarda morluk gördüm. ucunda da 1 tane sivilcemsi bir şey var. hiç cinsel ilişki yaşamadım, her gün duş alırım. kuru mast yapmıştım ondandir belki. sonucunuz ne oldu ona göre doktora gidecegim aileme söyleyip.

 5. 2

  kerim bende de aynı durum var noldu geçti mi. penisin ucunda sivilce gibi çıktı sünnet derisinde de morluk var

Bir cevap bırakın