penis üzerindeki görünen damarda morluk ve ağrı

Soru

slm ilişkiye girerken biraz fazla uzattık ortalama 1 saat kadar ilişki yaşadık sonunda zor boşaldım. ertesi sabah penisimde ağrı ve sızlama vardı. şimdi ereksiyon olunca bakıyorum damarın birisinde morluk ve dokununca ereksiyona geçince şiddetli ağırı oluyor. acaba fazla zorladığımız için mi oldu, kendiliğinden geçen birşey mi, sizce doktorluk durum var mı ?

yanıtlandı
9 ay3 Cevap2074 defa okundu
  • 32

Cevaplar ( 3 )

  1. morarma ve ağrı normal değil, belki damar patlamış yada incinmiş olabilir. eğer etrafa yayılan morluk ve şişlik varsa dokuların arasına kan sızmıştır. böyle bir durumda doktora gitmeniz faydalı olur. yok sadece lokal ise belk incinmiş fazla zorlamadan dolayı doku ezilmesi olmuştur. bu durumda dinlendirmek ve zmana bırakmak iyi gelier kendilğinden geçer.

  2. zorlarken incitmişsiniz, damar yırtılsa acıdan duramazsınız. bence çok endişe etmeyin zamanla geçer doktorluk durum yok gibi sakin olun.

  3. merhaba, çoğu zaman bireyler cinsel aktivite sırasında penisini fazla zorlayıp incitebiliyorlar. bu gibi durumlarda kızarma biraz belki morarma ve az miktarda şişlik oluşaibliyor. bu tip ufak sorunlar bir süre istirahat ile kolayca geçip toparlanıyor. ancak hassasiyeti bir süre devam edebiliyor. bu süreçte tekrar bu kadar zorlamamak gerek, çünkü önceden incinen narin bu yapı zarar görmeye müsait olabilir.

Bir cevap bırakın