dar pantolon giyen erkekler testislere ve penise zararı olurmu

Soru

slm benim sormak istediğim bir erkeğin dar kumaş yada kot pantolon giymesi erkeklik için zararlımı, mesela ben giydiğimde gün içinde çok sıkıştırıyor gerek testisleri gerekse penisi rahatsız ettiği oluyor. hatta kimi zaman eve gelince çıkarıp atıyorum oh be rahatlık varmış diyorum. daha çok günlük slim-fit giyiniyorum bazen düşünüyorum acaba havalı görünmek için giydiklerim bana zarar veriyor mu diye ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  hiç zararı olmazmı bro, eskiler boşunamı incir yaprağı ile geziyorlarmış 🙂 testislerin penisin vücudun her oranı gibi kontorlu rahat olması gerekli. görüntü şekil yapacağım diye kendine biliçli zarar veriyorsun. üstüne bır kıyafet alacaksan sadece marka olmasına havalı olmasına bakma ayrıca rahat olsun seni sıkmasın kasmasın. ben öyle akılsız adamlar biliyorum. adam gidip marka giyiniyor dünya para veriyor, verdiği paraya acmıyor ama marketten örnek veriyorum zeytin yağı alırken hiç adını duymadığın motoryağından farksız ne idiği belirsiz bişiler alıyor. sorunca diğerleri çok pahalı bilader diyor. ya tabi nede olsa yediğin içine gidiyor görünmüyor, çöp yesen olur ama en havalsını pahalısını giymen lazım çünkü o görünüyor. anlayacağın havalı giyineceksen giyin ama doğru giyin.

 2. 4

  evet dar pantolan erkeklerde penise ve testislere zararı olduğu bilinen bir durum sıkışma olduğu için ve sıcaklık artışı olacağından zarar vermesi durumları olabilir

 3. 3

  aman boşver sıkıştığı yere kadar gitsin, penis lazım olmasa sonunda sende benim gibi tercih değiştirirsin. böyle olunca sıkıştı indi kalktı derdin olmuyor 🙂

  • 12

   hahaa penis lazım değilse ya cd yada pasif olursun mu demek bu 🙂

  • 5

   artık aletin kalkmıyor mu? nasıl başardın merak ediyorum.. bende uygulamak isterim.

  • 5

   @Hokkabaz penis 11cm küçük zaten birde tam sertleşmiyor, biraz kalkıyor gibi diyebiliriz. 1 yıldır değişik model kilitler kullanıyorum, sevgilim öyle olunca çok beğeniyor, zaten çoğunu o hediye aldı.

 4. 8

  ınanılmaz zararı vardır dar baksır ve pantolunun öncelıkle kan akısına kadar etkıleyebılıyor

Bir cevap bırakın