penis pompası kullananlar damarlarda şişme yırtılma oldumu

Soru

internette reklamlarda görüp büyütücü penis vakumlama pompası aldım 3 aydır kullanıyorum kullandığım esnada dedikleri gibi çalışmama rağmen bir büyüme göremedim. aksine penisimde acıma sızlama oluyor. birde damarlar çok şişiyor, en son damarın bir tanesinde morarma oldu geçmedi. parmakla damara basınca morarma gidiyor bırakınca tekrar geri geliyor hafif mercimek tanesi gibi kabarıklık var. pompa kullanmak zararlı diye bir şeyler okudum internette. aldığım firma ile görüştüm onlar yanlış kullanıyorlar dedi. doğru kullanınca bir zararı yok dedi. emin olmadım kullanma konusunda atsam mı kullanmaya devam etsem mi ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 4

  pompa kullanımında aşırı vakum yapmak damarlar için tehlikleli, damarların genişlemesine yırtılmasına sebep olabilir. tabi kullandığınız süre boyunca zaten sizde büyüme olmadığını söylemişsiniz. aslında pompanın kullanım amacı penisi büyütmek değil ereksiyon zorluğu olan kişlerde vakumla kanı damarlara toplayıp ereksiyonu sağlamaktır. lakin internette değişik iddalarla pazarlanıyor.

 2. 2

  O pompalar bir doktorun dedigine göre erkekliginizden olmak istiyorsaniz alin diyordu tehlikeli bence

 3. 3

  Böyle bir şey gerçek olsa o şirket ne ciro yapardı hiç düşündünüz mü! :)) Üzgünüm ama penisi büyütmenin böyle bir yolu yok.

 4. 3

  vakum yapmak damarlara zarar veriyor yırtılma patlama riski var diye biliyorum. birde büyütmek için değil penisi sertleştirmek kaldırmak için kullanılıyor pompalar.

 5. 2

  Bu cihazlar sertleşme bozukluklarını gidermek için kullanılan cihazlardır. Ayrıca 20dk’dan çok kullanmak peniste hasarlara neden olabiliyormuş. Bu cihazları doktor tavsiyesiyle kullanmak daha doğru. Bunun dışında penis boyunu takıntı yaparak pompa kullanıp sağlıklı penisinizden de olmayın.

 6. 3

  evet bu tip şeyler para tuzağı uyanık olmak gerek. bu yazdığımı pompa vakum almayı düşünenler okusun.

Bir cevap bırakın