anal plug kaç saat takılı kullanıyorsunuz acaba

Soru

Merhaba. Anal plug kullananlar için bir sorum olacak. Kullanıcı arkadaşlar kaç saat plug takılı olarak bekliyorsunuz veya belli bir süresi varmı? Cevaplar için teşekkürler.

Cevaplar ( 4 )

  1. takılı beklemek nedir ? böyle bir zorunluluk yok yada süre yok, keyfe keder ister takar 5-10 dk onaşır keyfini alır çıkarırsın, istersen yanış istedi takıp çarşıya alışverişe gidecem der gidersin yada ovde oturup maç izlersin o senin fantazine kalmış. ne kadar istersen o kadar takarsın bir süre yok. bide zaten çok uzun süre takamazsın popon acımaya başlar çıkartırsın.

  2. takılı beklemekten kastınız nedir, ne için takılı beklemek istiyorsunuz daha detaylı sorarsanız eminim daha net cevaplar alırsınız. @stocking-legs dediği gibi şu kadar süre takılıp beklemek lazım diye bir kural yada süre yok, siz ne kadar isterseniz kalabilir. yok soru şu ise anal açılma genişleme olması için içni ne kadar kullanmak beklemek lazım derseniz onun içinde beklemek gerekmiyor, aksine onda bolca kaydırıcı ile kremleyip defalarca sokup çıkartmak gerekiyor ki kaslar gevşeyip sıkılmaya alışsın.

  3. Cevaplarınız için teşekkürler. Sağlık açısından ne kadar süreyle takılı kalabilir onu öğrenmek istedim. Takılı kaldığı her andan haz duyuyorum ancak 3 4 saat sonra sızlamaya başlayınca çıkarıyorum. Birde haftada 4 5 gün ve günde 3 4 saat takılı kalması sağlık açısından sorun teşkil eder mi?

    • Hijyene dikkat ettikten sonra yeterince kayganlaştırıcı kullandıktan sonra bi sakıncası olacağını sanmıyorum. Keyfinize bakın derim.

Bir cevap bırakın