penis pompası vakum kullanimi kaç dakika olması lazım

Soru

selam beyler, 3 gün önce penis pompası aldım kullanmak için yanlız içinde nasıl kullanılacağını yazan ne kadar çalışmak gerektiğin yazan bir kılavuz falan çıkmadı. t***l sitesini aradım bana günde 2 defa 15 dk vakumlayıp bırakacaksın dediler. dedikleri gibi yaptım 15 dk bekleyemeden çıkardım penisim patlıcak gibi oluyor çok sızlıyor acı oluyor dayanılmıyor herkeste böylemi oluyor yoksa ben mi yanlış uygulama yapıyorum, bilgisi olan varmı yazarsa sevinirim.

Cevaplar ( 5 )

  1. Erkekliginizden olmak istemiyorsaniz kullanmayin pompa falan . Bir doktor bana söylemişti sonunda isin biter diye

  2. Bu gibi cihazları genelde ereksiyon sorunu yaşayan hastalara doktorları öneriyor. Gelişigüzel alınıp kullanılabilecek bir ürün değil. Ters sonuçlar verip ereksiyonu tamamen yitirebilirsiniz.

  3. selamlar, pompa benzeri destek ürünlerini hatalı ve bilinçsizce gelişi güzel kullanmak kalıcı tamiri mümkün olmayan hasarlara yol açabilir. öncelikle uygulamanız yanlış 15 dk boyunca vakumda tutmak penis damarlarının zarar görmesine hatta patlamasına neden olabilir. pompayı ne maksatla aldınız ne için kullanıyorsunuz bu önemli. ayrıca internetteki doktorlar öneriyorlar sözü yalandan ibarettir, doktor internette değil hastanededir. sizin doktor diye gördüğünüz hep aldatmaca, ürünleri satmak için kurulmuş sahte düzenden ibarettir. sizin gibi birçok kullanıcı bunlara inanıp sağlığını tehlikeye atmaktadır.

  4. pompa ne ya lastikmi şişiriyorsunuz, bilmediğiniz şeyleri kullanmayın 🙂

Bir cevap bırakın