penis pompası vakum kullanimi kaç dakika olması lazım

Soru

selam beyler, 3 gün önce penis pompası aldım kullanmak için yanlız içinde nasıl kullanılacağını yazan ne kadar çalışmak gerektiğin yazan bir kılavuz falan çıkmadı. t***l sitesini aradım bana günde 2 defa 15 dk vakumlayıp bırakacaksın dediler. dedikleri gibi yaptım 15 dk bekleyemeden çıkardım penisim patlıcak gibi oluyor çok sızlıyor acı oluyor dayanılmıyor herkeste böylemi oluyor yoksa ben mi yanlış uygulama yapıyorum, bilgisi olan varmı yazarsa sevinirim.

Cevaplar ( 9 )

 1. 11

  Erkekliginizden olmak istemiyorsaniz kullanmayin pompa falan . Bir doktor bana söylemişti sonunda isin biter diye

  • 3

   iyide hep internetteki doktorlar öneriyorlar, çok faydalı olduğunu söylüyorlar ?

 2. 3

  Bu gibi cihazları genelde ereksiyon sorunu yaşayan hastalara doktorları öneriyor. Gelişigüzel alınıp kullanılabilecek bir ürün değil. Ters sonuçlar verip ereksiyonu tamamen yitirebilirsiniz.

 3. 2

  selamlar, pompa benzeri destek ürünlerini hatalı ve bilinçsizce gelişi güzel kullanmak kalıcı tamiri mümkün olmayan hasarlara yol açabilir. öncelikle uygulamanız yanlış 15 dk boyunca vakumda tutmak penis damarlarının zarar görmesine hatta patlamasına neden olabilir. pompayı ne maksatla aldınız ne için kullanıyorsunuz bu önemli. ayrıca internetteki doktorlar öneriyorlar sözü yalandan ibarettir, doktor internette değil hastanededir. sizin doktor diye gördüğünüz hep aldatmaca, ürünleri satmak için kurulmuş sahte düzenden ibarettir. sizin gibi birçok kullanıcı bunlara inanıp sağlığını tehlikeye atmaktadır.

  • 3

   ben çok ince diye aldım kullanınca kafası baya bi büyüyor ama sadece kafası assagısı yine aynı nasıl kullanabilirim teşekkürler

  • 3

   @mahmut penis üzerindeki en hassas kısım penis başıdır. burada deri ince yumuşak ve deri altında çokça damar vardır. vakum yapınca narin olduğu için vakumdan ençok bu bölge etkilenir. kılcal damarlarda aşırı başınç oluşur, bu basınca sürekli maruz kalması seebi ile damarların dayanıklılığı azalır yıpranır. sonra bir anda bir şiddetli acı fark edersiniz damarlardan biri yırtılıp patlar. işte o zaman ne yaptım ben desenizde iş işten geçer, erkeklik biter. penis pompalarının keşfi tıbbi olarak penisin ereksiyon haline geçirilmesi içindir, vakumlayıp kan damarlara dolsun tam bir ereksiyon olsun diye. ancak bazı akıllılar ticari kafa ile bunu büyütüyor falan diye satmaya başladılar. penisi vakımlarsın en fazla 1-2 dakika içinde kan damarlara dolar penis ereksiyona geçer sonra pompa penisten çıkarılır. öyle büyüyecek sanıp her gün günde 2-3 kere 10-15 dk vakumlamak bildiğin akılsızlık ve erkekliği tehlikeye atmaktır.

 4. 7

  pompa ne ya lastikmi şişiriyorsunuz, bilmediğiniz şeyleri kullanmayın 🙂

 5. 2

  ınternet te insanlara pénis pompası satmak için yalan yanlış bilgiler veriyorlar, bizzat kendim iki gün 20 dk kullandım önceki ereksiyonu da kaybettim, su anda doktora gidiyorum, eski halime dönmesi için, sakın ama sakın kullanmayın, yazık olur çok pişman oldum kullandığıma, almayın!

 6. 2

  @civciv hanımefendiye katılıyorum. ayrıca penis büyütücü hap, krem de hep palavra. paranızı ve zamanınızı böyle aptalca şeylere zerre kadar harcamayın.

Bir cevap bırakın