anal alıştırıcı toplardan biri içimde kaldı acil yardım

Soru

anal alıştırıcı toplar almıştım küçükten büyük sıraya ortasından ip geçiyor sanırım bir tanesinin ipi iyi bağlanmamış dışarıya çıkarmaya çalışırken ip elime geldi top içeriye kaçtı parmaklarımla uğraştım ıkındım olmadı daha çok içeriye gitti alamıyorum sabahtan beridir uğraşıyorum sinirim çok bozuldu şu an hala içimde çıkmıyor doktor demeyin sakın asla gidemem başka bir çare varmı nasıl çıkarabilirim ?? acil cevap yazın ???

Cevaplar ( 9 )

  1. sabah sabah bu ne azgınlık, gece rüyanda ayıp şeylermi gördün nerden aklına geldi uyanır uyanmaz 🙂 şaka bir yana şıkarmak için yapılaack birşey yok. bekleyeceksin, içeride kalma imkanı yok, birşeyler ye sonra sıkıştırmaya başlar tuvalette büyük yaparken ıkınınca topta çıkar gider. aman dikkat et topu kozete kaçırıp birde klozeti tıkama 🙂 bide çin malı ucuz oyunclara çok güvenme.

  2. Yaa tatliş iyi bağlasana top çok büyük değilse deliğine kayganlaştırıcı veya yağ sür ıkınarak çıkarabilirsin ben bazen oynuyorum öyle içime sokup tamamen sonra ıkınarak çıkarıyorum

    • yaptım yaa olmuyor ıkınmaktan sıkınmaktan yüzüm kızardı gözlerim fırlayacak çıkmıyorda bir türlü. temzi olsun diye öncesinde anal temizlik yapıyorum bu sebepten sanırım olmayınca çıkmıyor içeride kalıyor. içimde hissediyorum çok garip bir duygu bekliyorum popomu kremledim falan kolay olur diye daha bişi yok 🙁

  3. Büyük geçmiş olsun tabiri caizse sanırım tuvalete çıkmayı beklemeniz gerecek. Poponuza vazelin ya da bebek yağı sürerseniz işiniz kolaylaşabilir.

  4. Büyük tuvaletini bekliyeceksin ayrıca bu ucuz dandik şeyler nerede buluyorsunuz

  5. onca zaman sonra çıkmıştır her halde ama çıkmadıysa eczanelerde enema isimli solüsyonlar var bağırsak kaslarını hareketlendirip iç temizlik yapmaya yarayan. bunlardan küçük bir tane alın, şişenin ucunu anüsten içeriye sokup sıkın tuvalette 5 dk sonra ıkınma başlarsınız içeride birşey kalmaz çıkar. öyle ki içeride dursun isteseniz bile durduramazsınız artık.

  6. Bagirsaklari çalıştırın çıkar nasıl olsa çok büyük birsey degildir nasilsa cikar

  7. Zor bı durum böyle şeylere ne gerek var fazla uçlarda yaşama sende 😑

  8. bu tür durumlarda lavman kullanın. eczane ye gidin alın. rahatlıkla çıkacaktır.

Bir cevap bırakın