penis kilidi sürekli kendi kendine çıkıyor bunun çözümü var mı

Soru

merhaba, kendime plastik penis kafesi yani penis kilidi aldım küçük boy ve yeni kullanmaya başladım. taktığımda sürekli düşüyor çıkıyor düzeltiyorum yine kendi kendine çıkıyor. neden oluyor anlamadım, bunun bir çözümü çaresi var mıdır ?

Cevaplar ( 7 )

 1. muhtemelen yanlış seçimden kaynaklanıyor. genelde ilk defa alan kişilerde böyle durumlar oluyor. ilk ihtimal penis çevresi incedir yada testisler küçüktür. ikinci ihtimal aldığın kilit anatomik olarak optimize edilmediği için penis gövdesine tam oturmuyordur, çoğunlukla ucuz ürünlerde bu oluyor, sonunda atıp yenisini kaliteli bir şey almak durumunda kalıyorlar. başka bir ihitimal kilit başlığı küçük olsada bileziği geniştir buda çıkmasına sebep olur, bileziğin çapı 40-42 mm olursa çıkmaz, büyükse zaten çıkar. kelepçeli tip bilzeziği olanlarda çoğunlukla bu çıkma durumu oluyor böyle bir kilit aldıysan bundandır belki. bunlar dışında eğer dediğim gibi penis çevresi küçükse piyasaki en küçük 40mm olanlar sana uymaz o zaman özel yapım kendine göre daha küçük ölçüde mesela 36-38 mm civarı olan kilit bileziği yaptırman yada bulman lazım.

  • merhaba, bende 6 aydır kilit kullanıyorum dediğiniz gibi bendeki kilitte çıkıyor, şimdi yazdıklarınızı okuduktan sonra bilezik dediğiniz yeri cetvelle ölçtüm 48mm geliyor. penis kilidini takınca araya parmağım giriyor sanırım dediğiniz gibi belkide 38-40mm olanlardan almak lazım internette bulamadım, birde dediğiniz gibi sürekli kelepçe tipi açılıp kapananlardan var. sizin o dediğiniz özel yapım ölçüye sahip kilitlerden nereden bulabiliriz ?

  • @cd_lina internette güzel görünen ucuz pek çok kilit var, lakin satın aldıkdan sonra hiçte öyle olmadığını anlıyorsunuz. haliyle pişman oluyorsunuz keşke almasaydım diyorsunuz. bunları bende ilk dönemlerde çok yaşadım, aldığım kilitler konforsuzdu çıkıyordu, çok kolay kırılıyordu, ben kullanmayı bilmiyorum galiba diye kendimde kabahat buluyordum. sonradan anlıyorum meğer bular hep çer-çop denilen adi kalitesiz kilitlermilş, o yüzden ucuzmuş. nerden bulabilirim diye tavsiye istiyorsanız ben bildiğim kendimde kilit aldığım güvendiğim yeri öneriyorum. profilime girin orada link var, o siteden alın. sanıyorum orada 2 tip bilezik var. küçüğü 40-42mm bu size tam uyar gibime geliyor. diyelim ki penis çevresi, dikkat edin çevresi diyorum boyu değil, daha küçükse o zaman firmayla iletişime geçin sorun daha küçük ölçüde bilezik istiyoruz diye istediğiniz ölçüde yapabilirler. kelepçe tipi penis kilitleri hen konforsuz kullanışlı değil hemde plastikleri çabuk kırılıyor ben açıkçası kimseye tavsiye etmiyorum. onun yerine sabit ölçülü bilezik olanından alın, belki takması başta biraz zor gelebilir ama birkaç denemeden sonra alışıyorsunuz, kolayca takıp çıkarabiliyorsunuz.

  • kilidi bi sitede gördüğüm çoğu kişinin tavsiye ettiği yerden aldım link paylaşmayı bilmiyorum setli olan flat negatif falan var sorun halkadan dolayımı yani

  • @murat00 buna rağmen en küçük halkada çıkıyorsa ya çok minyon kız gibi birisin yada penis çevresi testisler küçük ve ince olsa gerek. o zaman testislerin altından ölçü çıkartıp buna göre daha küçük bir bilezik alman gerekir ki sıkıca otursun.

  • penisim boyum çok küçük değil normal boylarda ve halkayı taktığımda 8 saat falan olduğunda acıtıyor bugün onunla uyumayı denedim ve uyuyamayıp geri çıkardım bu normal mi ve küçük halka alsam bu sorun çözülür mü lütfen yardımcı olur musun ?

 2. benim penisim de ince, kilit takabilir miyim? nasıl zevk veriyor merak ediyorum.

Bir cevap bırakın