bekaret kafesi kullanmayı ve kalıcı kilitlemeyi düşünüyorum

Soru

merhaba, ben düz yada ters chastity almayı düşünüyorum ancak önceden alışmak için küçük kafes ile mi başlamalıyım ? hatta üretral boruda almayı düşünüyorum. belki ileride kalıcı kilitlerim. bu konularda bilgi sahibi olan daha önceden düz kullanan varsa sorun çıkartır mı? bu isteklerim hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  bu gibi arzular her zaman katlanarak artıyor bunu gördüm. 3 yıl önce falan ilk zamanlar gördüğümde niye penis kildi kullanayım saçma demiştim ama bu düşünce beni günden güne yıprattı sonunda penis kilidi aldım. almakla kalmadım zamanla kullanmakta hoşuma gitmeye başladı. şimdi artık sanki bir parçam olmuş gibi. şunu diyebilirim ilk başta sürekli kullanamazsın, adaptasyon alışma süreci var, arada çıkartır arada takarsın, zamanla alıştıkça keyif verdiğini hissettikçe daha çok kullanmaya başlarsın. yalnız üretral boru kullanamayabilirsin, ben hiç denemedim ama deneyen alan arkadaşlarım çok acıttığını ve idrar yolu enfeksiyonu yaptığını söylediler, açıkçası tavsiyem üretral boru kullanmayı boşver, tabi kafya taktıysan aklında duruyorsa sen bilirsin dene gör. ilk başta biraz başlığı büyük bir kilitle başla, sonra minimal küçük başlık alırsın, daha sonra düz yani flat başlık, en son istersen negatif penisi içeri itenleri kullanabilirsin, yani aşamalı ilerlemen alışma ve rahatlık açısından iyi olur.

 2. 2

  merhaba 2 yıl evvel ilk zamanlar seyrettiğim videolardan etkilenerek trv-lula gibi büyük başlı olanlardan denemek için aldım 3-4 saat takıp çıkardım sonra zamanla ben onu iç çamaşırı gibi aramaya başladım derken daha küçüğünü aldım 3 ay kadar onunla dolaştım iyice alışmaya başladım kilitsiz yapamıyordum ve düz modelden alıp 7 ay bunu kullandıktan sonra daha da ileri safha olan negatif kilit aramaya başaldım. bende herkes gibi bu sitede gördüğüm çoğu kişinin tavsiye ettiği yerden aldım ve penis tamamen içerde olması değişik duygulara yol açmaya başladı partnerlerimin daha çok hoşuna gitti üretral olandan denemedim ama şu an negatifle beraber bir partnerimin istemesi ile fu fu klip aldım gene aynı siteden harika duygular verdi bana ve bu 2 yıllık süreç içerinde tam 4 cm küçüldüm varla yok arası kaldım ve negatif olan kilitle ve fu fu kliple tamamen yok gibi bir şey sizde devamlı takmak isterseniz emin olun ki küçülecek tabi ki küçülmesi sizin penis boyuyla da ilgili benim kilit öncesi 6, 5 cm di şu an 2, 8 cm ve bende arkadaşıma katılıyorum aşamalı ilerlerseniz hedefinize ulaşırsınız…

 3. 1

  üretral boru olan kilitlerden almayın, kendinize zarar verirsiniz. idrar kanalında hasara seep oluyor, ki idrar kanalı çok hassastır. daha sonra idrar yapmada zorluk yaşarsınız. hatta enfeksiyon olmuşması bile yüksek ihtimal.

 4. 1

  girin internete istediğiniz yerden ne11, hepisiburada, trenyol gibi yerlerden de kafanıza göre beğendiğinizi alın. lakin şunu unutmayın, yeterli yorum olmayan ürünü almayın, yorum olanlara da bakın iyice yorumları okuyun, metal olan kilitlerde ergonomi sorunları, plastik abs kilitlerde kırılma sorunları falan çok oluyor buna göre alan kişilerin değerlendirmeleri okuyarak karar verin. penisten vazgeçtiyseniz üretral sonda olan modelleri alabilirsiniz, lakin plastik boru olanlardan değil emzik silikonundan yapılan bakteri tutmayan borusu olanları alın, naylon plastik borular enfeksiyona neden olur. 3-5 kullanım sona enfeksiyon oluşur penis öyle bir şişer ki topan patlıcan gibi olur. size tavsiyem bu sitede yazmıştı birisi penis kilidi ile ilgili yanlış hatırlamıyorsam @sissy-m rumuzlu kişi, onun önerdiği yerden alın garanti olsun. yine siz bilirsiniz.

 5. 0

  internette forumlarda sitelerde hep penis kafesi kullanan erkek resimleri görüyorum. çoğu erkek kullanmaya başlamış. eskiden bu kadar yoktu son dönemde penis kilidi kullanmayı tercih eden erkeklerin sayısı arttı. kimileri kendi alıp kullanıyor, kimileri sevgilisinin yada partnerinin isteği ile kullanıyor. tercih meselesi eğer sizde buna ilgi duyuyorsanız neden olmasın.

Bir cevap bırakın