erkek arkadaşınıza penis kafesi yani chastity cage takar mısınız

Soru

merhaba arkadaşlar, kendimin penis kilitlerine karşı ilgim var. ancak merak ettiğim şeylerde var, mesela kadınların penis kilidi kullanımı hakkındaki düşünceleri nelerdir diye. diyelim ki erkek arkadaşınıza chastity takıp anal plug ile beraber kadın gibi giydirip sonra onunla sanki kız arkadaşınızmış gibi vibratör kullanarak oynar mısınız? erkek chastity takarsa ne zaman çıkarmasına izin verirsiniz ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 3

  son zamanalrda internette araştırırken çok görüyorum, anlamadığım şey bu penis kilidini neden ve kimler takıyor. çok aktif erkeklere rahat dursun diyemi takıyorlar ? yoksa tam tersi artık çokta yapamayan erkeklere köle gibi davranmak için seninin seyin artık işe yaramıyor deyip domine etme amaçlı mı kilit takılıyor. birde bu kilidi kim takıyor kim alıyor ? erkek kendisi mi istiyor kilidi takmayı ? kadın mı baskı kuruyor erkek üzerinde kilidi takacaksın diye ? mesela kocamla cinsel hayatımız pek iyi gitmiyor kilit alıp taksam yeni bir heyecan katar mı bize ? bu sorduklarımı genele bilgi almak için sordum, son olarak soruyu soran kişiye sormak istiyorum, galiba kilit kullanma deneyiminiz var, bu nedenle sormak istedim, kilitli olmakla olmamak arasınca cinsel heyecan olarak size bir şey katıyor mu ne hissettiriyor ? penisiniz kilitli olunca ne yaşamak istiyorsunuz ?

  • 2

   ben penis kafesini kendimi baskılamak penisimi kullanmamak kadın gibi olmak için bir nevi takıyorum sizin sorularınıza gelirsek eğer normal şartlarda kadın erkeğe takıyor zorluyor dayatıyor takması için taktıktan sonrada anahtarını alıyor ve anahtar kadında kalıyor penisini kullanamayan erkek daha itaatkar olur eşinize alıp takabilirsiniz belki isteksizliğinin sebebi çok fazla mastürbasyon yapıyor olabilir onu engeller alın deneyin takın ikna edip sonra bu anahtar 2 hafta bende kalsın diyin ilk başlarda zaten takmak istemeyecektir 2 hafta sonra cinsel hayatınızda bir farklılık olacak mı görün eğer olmuyorsa ve eşiniz bunu istemiyorsa takmayın çıkarın

 2. 1

  bu konular biraz daha mahrem çiftler kendi içlerinde dört duvar arasında yaşadıkları için çokta her yerde bunları yazmazlar. bilinmez kendi aralarında kimbilir ne çılgın fantaziler yaşayanlar var ama gizli kalıyordur. kadınlar da zaten utangaç oluyorlar, cinsel konuları konuşmak istemiyorlar, her ne yaşıyorsa yaşıyordur ama bu sebeple gelip buradan her şeyi anlatmaz. sanmıyorum soruna net bir cevap yazan olsun. ayrıca hem yazsınlar ki, evet hayır yapıyoruz yapmıyoruz demek dışında, fantazilerini nasıl yaptıklarını falan mı anlatsınlar, öyle bu tarzda fantazi anlatımlarını zaten yayınlamıyorlar. üstelik genelde kadınların bu tip cinsel konulara diyaloglara katılım göstermediklerini biliyoruz. olsa olsa porno içerikli platformlarda belki paylaşan olur. onlarında maksadı takipçi kasmak olur, hal böyle olunca hiç yapamdıkları şeyleri bile yapmış gibi anlatılrar ki ilgi çekici olsun, böylesi içerikleride haliyle ciddiye alınmaz.

  • 2

   bu seks oyuncağının neden kullanıldığı ile ilgili bir fikrim yok, biliyorsanız paylaşırsanız sevinirim.

 3. 3

  kadından kadına değişir. birlikte olduğun kadının karakterine bağlı bu durum. eğer kadının baskın, dominant bir karakteri varsa kesinlikle bundan hoşlanır lakin daha çok yönetilmek üzerine bir karakteri varsa bundan hoşlanmaz ama yine de senin çok istediğini görüp ve anladığında senin için deneyebilir. ama bundan keyif almaz. sözün özü; birlikte olduğun kadının karakteri, sana herşeyi anlatır.

 4. 3

  merhaba bende bir arkadaşla birlikteyken senin penisin çok küçük (4, 5 cm) penis kilidi sende harika olur deyince merak ettim araştırdım fantazi amaçlı aldım kullanmaya başladım ama kilidi taktığımdaki duygu kadınsı olmaya başladı tüm birlikte olduğum partnerlerinde çok hoşuna gitti ve kilidin daha küçüğü derken şu anda negatif kilit takıyorum ve artık penisim yok gibi işlevde bitti ve kilitsiz dolaşamıyorum artık iç çamaşırı giymemiş gibi oluyorum kilit takmayınca

  • 1

   anladığım kadarıyla çok değer verdiğin bir arkadaşın olmalı sana bunu söyleyin ki sen de onu dinleyip denemek istemişsin. kilidi kullanan çoğu kişide kadınsı duygular olması çok normal ve çoğu kişide görülen bir durum. birlikte olduğun partnerlerinin de baskın karakterli kişiler olduğunu anladım, elbette bu onların hoşuna gider. yeni deneyimlediğin bu fantazi sana çok zevk vermiş olmalı ki artık onu takmadan kendini çıplak hissedecek duruma gelmişsin. kaç yaşındasın ve ya daha önce nasıl bir cinsel hayatının olduğunu bilmediğimden, bundan sonra nasıl davranmam gerektiğine dair sana herhangi bir tavsiye veremem.

 5. 2

  bazen takarım, keyde keder eğlenir işimizi bitirince çıkarır bir kenara atarız. biz daha çok fantazi amaçlı kısa süreli kullanıyoruz. öyle takayım işkence edeyim, günlerci kilitli kalsın falan gibi bir fantazimiz yok. tabi herkes nasıl haz veriyorsa öyle yapabilir. zaten penis kilidi modası son zamanlarda yükselen bir trend. eskiden pasifler falan takarken şimdi artık aktifler ve normal erkekler bile takıyor. eşiyle heyecan arayan çiftlerde bolca kullanıyor.

 6. 3

  bütün erkeklere takmak lazım 🙂 birde anahtarınıda eşine yada sevgilisine vermeli 🙂

Bir cevap bırakın