aşırı cinsel istek problemi penis kilidi ile engellenebilir mi

Soru

merhabalar, 26 yaşındayım. aşırı cinsel istek problemim var. günün her saati her dakikası mastürbasyon isteğim oluyor. günde genelde 3, minimum 2 kere yapıyorum. uzun süreli ciddi bir ilişkiye de sahibim. ama kız arkadaşımla farklı şehirlerdeyiz. buluştuğumuzda birlikte oluyoruz ama henüz evli değiliz ve haliyle sürekli birlikte de olamıyoruz. birlikte olmadığımız her an, onu aldatmayı aklımdan bile geçirmediğimden dolayı ben de mecburen elimle baş başa kalıyorum. ama artık çok rahatsız edici bir hâl aldı. fazla mastürbasyonun zararlarını da anlatmaya gerek yok. çözmek için çok yol denedim. olur olmadık zamanda erekte oluyorum. basit bir kadın dekoltesi veya sesi hatta topuklu sesi bile beni erekte ediyor. galiba tek çare penis kilidi. işe yarar mı? erekte olmamı engelleyerek kendimi bir nebze dizginleyebilir miyim? şimdiden teşekkürler.

Cevaplar ( 9 )

 1. 0

  penis kilidini kullanım amacı herkese göre değişken, kimi fantazi maksatlı kullanırken kimiside kendini dizginlemek mast yapmatı engellemek içinde kullanabiliyor. eğer ki alıp kildi takıp, çok azınca çıkarıp yine mastürbasyon yapacaksanız kilit bir işinize yaramaz. eğer ki kilidi tkaip iradenizle destekleyecekseniz evet elinizin ikide bir penisinize gitmesini ve penisten uyarılarak zevk almanızı engelleyebilir.

  • 0

   teşekkür ederim. benim de beklentim tam olarak dediğiniz gibi elimin sürekli penisime gitmesine engel olmak. hijyen konusunda bir endişem yok. gerekli temizliği hassas şekilde yaparım. fakat şöyle de bir endişem var. sürekli kullanımdan dolayı bu defa da ereksiyon kaybına uğrar mıyım? ya da penisimde küçülme olur mu? belki saçma bir düşünce bilemiyorum. peki siz tavsiye eder misiniz penis kilidi çözümünü?

 2. 0

  çok var böyle maço olupta penis kilidi takan çok erkek var, hatta kızlarda bunu çok çekici buluyorlar, bu açıdan bakınca hem kendinizi durdurmak engellemek hemde farklı heyecanlar için penis kilidi almayı takmayı düşünmek iyi fikir olabilir. hem belki sevgilinizde bundan çok hoşlanabilir, hatta olursa anahtarı ona verirsiniz daha fantastik. penis kilidini yıllarca sürekli kullanmanız lazım, bide penisi işlevsiz hale getirmelisiniz, pasif olmayı istiyorsanız, hiç aktif olmayacaksanız o zaman belki yıllar sonra ereksiyon kaybı ve küçülme olabilir. sizin gibi cinsel hayatı olan bir birey için bu dediğiniz şeyler mümkün değil. heyecan arıyorsanız penis kilidi en iyi çözum bence.

 3. 0

  şu algıyı düzeltmek için yazıyorum doktor değilim ama akıl var makale veya araştırmaları okuyoruz masturbasyonun fazlası ve yanlış tekniği zararlıdır insan gereğince masturbasyon vardır hayvanlardada görülür ben şunu demiyorum hadi gidin masturbasyon yapın ayda bi kaç kere eğer ilişki yaşamıyorsanız doğanız gereği yapmanız gerekiyor he yapmadan doğası gereği uykudada kendini stabilize eder penis kilidi hakkında kendi düşüncem hiç araştırma yapmadım ama bence sağlıksız garip bir örnek vericem siz hayvanı kafese kapatıyorsunuz bildiğiniz kullanana saygım sonsuz ama ne kadar doğru bilinmez hormonların verdiği o gücü kendi yararınıza kullanabilirsiniz spor olur herhangi bir iş olur veya meditasyon tarzında kendinizin biraz daha rahatlatmanın yolunu bulun ben mesela bu gücün vücudumda olmasını hissetmek çok güzel bir duygu veriyor herşey bence sadece beyinizde bitiyor kendinizi hapsetmek yerine kendinizi yönetmenin yolunu bulun

 4. 0

  açıkçası penis kilidi bana ilginç geliyor, kendinizi frenlemeye yardımcı olacaksa niye kullanılmasın. bir videoda görmüştüm kadın kocasını kapıda erotik bir şekilde karşılıyor, içeri girince günün nasıl geçti diyor sonra bacak arasına elliyor, çıkarmamı istermisin diye soruyor adam yalvaran kedicik gibi bakıyor. pantolonu aralayıp gösteriyor penisi kilitli, sonra kilidi açıp çıkartıyor ortaya kocaman bi penis çıkıyor başlıyor oral yapmaya acayip yani. sevgilim olsa kesin bende kilit takardım 🙂 heyecanlandım penis kilidi kullanan özelden resmi atmak isteyen var mı izleyip mast yaparım.

  • 0

   ben atabilirim hala istiyorsan. arada bir takıyorum ilk defa bir kadının hoşuna gittiğini gördüm. göstermekten çok mutlu olurum. isterseniz yazabilirsiniz.

  • 0

   @laktozam üye olup özelden yazabilirsiniz. buradan gönderilmiyor.

 5. 0

  eğer çok büyük bir aletiniz varsa kilit kullanmak çözüm olmayabiliyor. kimi insanlar kullana kullana sertleşme ve yamukluk gibi problemlerle uğraşabiliyor. o yüzden takınca acı çekersen buna karşı dikkat et. kendini frenlemek istersen başka çareler düşünebilirsiniz. onun dışında mastürbasyon da seni zayıf düşürür. kademeli olarak bırak sheliak bey.

 6. 0

  ben aldım kullanıyorum hem de metal olandan çok da ise yarıyor bende de sürekli mast vardı çözüm çare olarak penis kafesi aldım hala da kullanıyorum çok da iyi frenliyorum faydası olacaktır

Bir cevap bırakın